Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kaže muškarac ženi da joj ne nudi mesec i zvezde već sporazum da žive pod zajedničkim krovom i imaju topao dom koji ih uvek čeka. Kaže da mogu da počnu i sa razdvojnim krevetima, da može da spava i sam ili da nauči da spava sam. Ne obećava zemaljski raj zauvek jer koliko se to zapravo zaista i dešava, verovatno skoro nikad. Nudi sporazum, praktični sporazum, a ona bi možda mogla da nauči da ga voli vremenom.
Ne nudi mesec, ne nudi dugu, već samo praktični sporazum protiv usamljenog života.
Nudi i da bude otac njenoj deci, rame na koje može da se osloni i pita se koliko može biti loše da jednostavno bude njegova žena.
Kaže joj da ne mora ni da kuva, niti da nauči kuvanje, a ni da sve to ne mora da traje zauvek. Kaže nema nameru da je obmanjuje, ni da sve to verovatno nije ni blizu romanse koju je možda priželjkivala, ali eto, nudi joj praktičan sporazum i kaže da bi možda i mogla da ga zavoli vremenom.

Čitav zaplet je prepričan tekst nove Stingove pesme. Mene nekako skroz iznenadio, nešto mi ne liči na Stinga, ali to nije tema.

Tema je šta mislite o ovom zapletu? Ili je možda rasplet?

Moj prvi utisak, kad sam čula pesmu, je tužno, mnogo tužno... A onda, hm...

ps. Jest' mnogo teška tema za letnji petak Tonguewink
kol'ko napisa... uzecu godisnji, da procitam...
Kaže muškarac ženi da joj ne nudi mesec i zvezde već sporazum da žive pod zajedničkim krovom i imaju topao dom koji ih uvek čeka. Kaže da mogu da počnu i sa razdvojnim krevetima, da može da spava i sam ili da nauči da spava sam. Ne obećava zemaljski raj zauvek jer koliko se to zapravo zaista i dešava, verovatno skoro nikad. Nudi sporazum, praktični sporazum, a ona bi možda mogla da nauči da ga voli vremenom.
Ne nudi mesec, ne nudi dugu, već samo praktični sporazum protiv usamljenog života.
Nudi i da bude otac njenoj deci, rame na koje može da se osloni i pita se koliko može biti loše da jednostavno bude njegova žena.
Kaže joj da ne mora ni da kuva, niti da nauči kuvanje, a ni da sve to ne mora da traje zauvek. Kaže nema nameru da je obmanjuje, ni da sve to verovatno nije ni blizu romanse koju je možda priželjkivala, ali eto, nudi joj praktičan sporazum i kaže da bi možda i mogla da ga zavoli vremenom.

Čitav zaplet je prepričan tekst nove Stingove pesme. Mene nekako skroz iznenadio, nešto mi ne liči na Stinga, ali to nije tema.

Tema je šta mislite o ovom zapletu? Ili je možda rasplet?

Moj prvi utisak, kad sam čula pesmu, je tužno, mnogo tužno... A onda, hm...

ps. Jest' mnogo teška tema za letnji petak Tonguewink

jebem li ga pojma nemam, to za kuvanje bi mi bas odgovaralo, a i surova istina da ne traje nista zauvek ne bi me bas oborila na dupe, to vec svakako znam...
ovaj nudi kres semu, oces oces neces ne moras, i znas sta je tu najveca caka, da se zene bas na to pale, osvojiti tipa koji ne nudi raj i dokazati da nece moce bez nje da zaspi... izazov nema sta, a ja volem izazov i to mnogo Smile

a rasplet, pa jednostavan, kresnu se i vide da tu nema hemije ... i pre pocetka kraj, ja bih tako nesto napravila, zavela i ostavila ga... Smile))) pa nek pati mamicu mu njegovu kada nije naucio da se udvara Smile)))))
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
ja ovde nijednoj nisam obecavao raj... ne znam sta cekate... :?
NARADJENJE

DRUZE TITO roll

naradjenje??? e, na-radjalae se tak'e... Tongue
NARADJENJE

DRUZE TITO roll

JEDNA JE JOVANKA!
NARADJENJE

DRUZE TITO roll

JEDNA JE JOVANKA!
Ovanka... roll
NARADJENJE

DRUZE TITO roll

JEDNA JE JOVANKA!
Ovanka... roll

NE HULI NA ZENU SVOJU SVALERASU JEDAN twisted
NARADJENJE

DRUZE TITO roll

JEDNA JE JOVANKA!
Ovanka... roll

a ti si Govanka... znam to od ranije,,, :D
NARADJENJE

DRUZE TITO roll

JEDNA JE JOVANKA!
Ovanka... roll

IMAS TI SVOJU GOVANKU ...MRTVAKU lol
NARADJENJE

DRUZE TITO roll

JEDNA JE JOVANKA!
Ovanka... roll

IMAS TI SVOJU GOVANKU ...MRTVAKU lol
salio sam se... Unhappy
POZNAT NAM JE TVOJ SMISAO I NESMISAO lollol

SAMO TI PIKAJ LOPTU winklollol
da se vrnem na temu, poznato je da zene padaju na reci, ovo gore je sto muskarci nude svakako, ali lepse upakovano.... sve zavisi koji koliko ume da laze wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:10 am.