Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Kaže muškarac ženi da joj ne nudi mesec i zvezde već sporazum da žive pod zajedničkim krovom i imaju topao dom koji ih uvek čeka. Kaže da mogu da počnu i sa razdvojnim krevetima, da može da spava i sam ili da nauči da spava sam. Ne obećava zemaljski raj zauvek jer koliko se to zapravo zaista i dešava, verovatno skoro nikad. Nudi sporazum, praktični sporazum, a ona bi možda mogla da nauči da ga voli vremenom.
Ne nudi mesec, ne nudi dugu, već samo praktični sporazum protiv usamljenog života.
Nudi i da bude otac njenoj deci, rame na koje može da se osloni i pita se koliko može biti loše da jednostavno bude njegova žena.
Kaže joj da ne mora ni da kuva, niti da nauči kuvanje, a ni da sve to ne mora da traje zauvek. Kaže nema nameru da je obmanjuje, ni da sve to verovatno nije ni blizu romanse koju je možda priželjkivala, ali eto, nudi joj praktičan sporazum i kaže da bi možda i mogla da ga zavoli vremenom.

Čitav zaplet je prepričan tekst nove Stingove pesme. Mene nekako skroz iznenadio, nešto mi ne liči na Stinga, ali to nije tema.

Tema je šta mislite o ovom zapletu? Ili je možda rasplet?

Moj prvi utisak, kad sam čula pesmu, je tužno, mnogo tužno... A onda, hm...

ps. Jest' mnogo teška tema za letnji petak Tonguewink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:15 pm.