Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Znam, da na ovo pitanje, ni filosofija, ni religija, ni antropologija... nisu imale (konacan) odgovor. Zanima me, sta vi mislite....
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
saznanje da sam potrebana ljudima koji me vole, daje smisao mom životu....

moja deca daju smisao mom zivotu .....

i tako dalje....
Znam, da na ovo pitanje, ni filosofija, ni religija, ni antropologija... nisu imale (konacan) odgovor. Zanima me, sta vi mislite....
Smisao je ziveti a ne prezivljavati do smrti , znaci zivot je sam po sebi svrha ... Smile

Smisao zivota ne odredjuje smrt.... Dok smo mi zivi, smrti nema, kad smrt dodje, nema vise nas..."skoro" da nemamo "dodirnih tacaka":!:
Sta raditi do te "dodirne tacke", to je pitanje...!?
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
ne umire jedino ono sto se nije rodilo.Sve ima pocetak i kraj.Samim tim je dodirna tacka vec na pocetku,jer je sve odredjeno i predodredjeno.
hahahahhahahahahah lollollollollollol hahhahah mozda si ti zensko a da to ni ne znas.koje gluposti covek napisa katastrofa lollollollol

Osnovni problem ljudskog roda je što ne zna ni kako je nastao, ni zašto je nastao, gde su mu počeci, otkud baš na ovoj Planeti i zašto baš u ovom obličju a ne u nekom drugom.

Pošto na mnoga pitanja nemaju odgovor, ljudi su izmislili bogove, pa kad nešto ne znaju ili osete da su nemoćni pred silama koje su objektivno jače od njih, pomole se bOgu i Piče dalje.

Ateisti se ne mole bogovima ali, po pravilu, veruju u nešto drugo, kao što je Sila Prirode na primer, što se opet svodi na isto, tj. u verovanje.

Čovek je možda bOg a da to ni ne zna.

otprilike tako... iritantno je sto se precesto pozuvaju na Boga da bi opravdali svoh strah, neznanje ili greske... 'bem mu misa, jesmo li spremni da se mi za nesto pitamo??? i odgovaramo...
Smisao ljuskog života se iscrpljuje i besmislu svakodnevnog životarenja i preživljavanja.

Ljudsko biće je u svojoj suštini skoro potpuno neiskorišćeno, negde sam pročitao da čOek koristi samo oko 11% sposobnosti i mogućnosti ljudskoog mOzga.

Možda je i bolje što je tako, ko zna šta bi sve jOš smislili i radili da koristimo i onih preostalih 89%.
kajlo hahhahah pa ti ne kosristis ni 1,5% o cemu ti to..i ti nesto negde procitao hahahahah lollollol
hahahahhahahahahah lollollollollollol hahhahah mozda si ti zensko a da to ni ne znas.koje gluposti covek napisa katastrofa lollollollol

Tako ti tog Qurca kojim se tOlko dičiš?
kajlo,sabane...pa mojne tako...sta ima lose u tome sto se dicim??? i ti bi da ga imas lollollollol

Osnovni problem ljudskog roda je što ne zna ni kako je nastao, ni zašto je nastao, gde su mu počeci, otkud baš na ovoj Planeti i zašto baš u ovom obličju a ne u nekom drugom.

Pošto na mnoga pitanja nemaju odgovor, ljudi su izmislili bogove, pa kad nešto ne znaju ili osete da su nemoćni pred silama koje su objektivno jače od njih, pomole se bOgu i Piče dalje.

Ateisti se ne mole bogovima ali, po pravilu, veruju u nešto drugo, kao što je Sila Prirode na primer, što se opet svodi na isto, tj. u verovanje.

Postojali su i postoje retki ljudi koji mogu da daju odgovore na monoga pitanja ali nemaju kome ! Smile
paaaa da vidis,na mestu ti je ta roll

Postojali su i postoje retki ljudi koji mogu da daju odgovore na monoga pitanja ali nemaju kome ! Smile

konkretnije???

konkretnije???
Bila je konkretna,da konkretnije ne moze. 8)
tako je to lepo rekla,da ni ja cini mi se nebih mogo bolje...pazi cak ni ja lollol
mozda ti, Kralju, reprezentujes smisao ove teme...

Vjecito nasmijan, neozbiljan, optimistican... Po sistemu: U se, na se i pod(a) se... Tongue
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:03 am.