Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Navijač skinuo 'traku' Šćepoviću

a onda nastavak....

u Humskoj “pomirenje”

KAKVO DNO DNA.... da nije tuzno bilo bi smeshno.....
Navijač skinuo 'traku' Šćepoviću

a onda nastavak....

u Humskoj “pomirenje”

KAKVO DNO DNA.... da nije tuzno bilo bi smeshno.....

dodji da ti chika kimi da bonu

lollollollol
nije plava.... crna jeeeee....

kakva tzaritza.... priznaaaaaaj!!!!

lollollol
sad bez zekenja.... mnogo je jadno sve to shto se desilo... sinotj.... pa onda ovo danas....

nikada nisam posebno tzenila plitkoumne fudbalere.... ali stvarno gde je sve to u nashem fudbalu otishlo....

aj shto se ovaj laganeze ushetao na teren, msm nije normalno, al aj... pa shto se ono shatro obezbedjenje nije mrdnulo, shto su ostali majmuni iz ekipe stajali kao ukopani, aj sve..... al da ga i danas dovuche na konferentziju, pa onda kao mi smo ortatzi, sve je u redu, ja sam njemu dao traku jer sam p...pip, pip....chkaa... a oni su nash 12 igrach....... boze, boze.... zbogom pameti....
sad bez zekenja.... mnogo je jadno sve to shto se desilo... sinotj.... pa onda ovo danas....

nikada nisam posebno tzenila plitkoumne fudbalere.... ali stvarno gde je sve to u nashem fudbalu otishlo....

aj shto se ovaj laganeze ushetao na teren, msm nije normalno, al aj... pa shto se ono shatro obezbedjenje nije mrdnulo, shto su ostali majmuni iz ekipe stajali kao ukopani, aj sve..... al da ga i danas dovuche na konferentziju, pa onda kao mi smo ortatzi, sve je u redu, ja sam njemu dao traku jer sam p...pip, pip....chkaa... a oni su nash 12 igrach....... boze, boze.... zbogom pameti....

sta se "imbretis" bez zekanja??? twisted Jesu li ti qrchevitog Koromana svojevremno klinci shamarali na sred terena???
i lazara markovitja....

Da, ali Lazar je klinac za razliku od paljanskog seljaka...
roll o cemu se radi

dodji da ti ciko sapne... a imam i bona... Tongue
zapravo.... potpuno je sve u sranju i to me jako nervira....

msm smaraju me oni likovi shto kao ne idu na utakmitze dok stvari ne budu kao shto su nekad bile... i ti seru pa otkidaju.... ali generalno.... shta mozesh da vidish na tekmi?

sranje kroz gusto granje....

i evo ova detza osvojishe zlato.... a sutra, da vidimo di tje svi oni da budu.... ebo ih sve mitar miritj!!!!!
zapravo.... potpuno je sve u sranju i to me jako nervira....

msm smaraju me oni likovi shto kao ne idu na utakmitze dok stvari ne budu kao shto su nekad bile... i ti seru pa otkidaju.... ali generalno.... shta mozesh da vidish na tekmi?

sranje kroz gusto granje....

i evo ova detza osvojishe zlato.... a sutra, da vidimo di tje svi oni da budu.... ebo ih sve mitar miritj!!!!!
manadjeri bona...

besparica, mafija i menadzeri upropastise fudbalsku Srbiju...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:50 am.