Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

U liftu jednog hotela muskarac slucajno udari zenu laktom u grudi...
Muskarac:Ako Vam je srce meko kao grudi, oprosticete mi...
Zena:Ako Vam je tvdr kao lakat, soba 203....
Gentleman je muškarac koji štiti ženu – sve dok s njom ne ostane nasamo.
ja sam se danas slucajno zakacio frajera ramenom... on se okrene i pita: "imas li neki problem, a?"

sve sam mu ispricao i obojica smo plakali...
Ženski šovinizam... hmmm... odakle početi? rollwinklol
Sto me sad zeza ovo sa postavljanjem fotki zaboravila?
Nakon peglanja dorucak u krevet u suprotnom vam sledi

Ima dosta primera ženskog ponašanja koja se možda čak mogu smatrati i za šovinizam, mada se tu ipak više radi o nekim ženskim kompleksima.
Recimo, žene ponekad očekuju od muškaraca ono što same nisu sposobne da postignu. Deklarativno se zalažu za jednakost, ali samo kada im to odgovara. Recimo, žene očekuju da im muškarci prvi prilaze, a da se one prenemažu. A onda se žale što im kao ne prilaze oni "pravi" već samo "pogrešni", umesto da same priđu onome ko im se sviđa roll
Istinski glamuroznu ženu čini njena spontanost i svest o sopstvenoj ženstvenosti
Ima dosta primera ženskog ponašanja koja se možda čak mogu smatrati i za šovinizam, mada se tu ipak više radi o nekim ženskim kompleksima.
Recimo, žene ponekad očekuju od muškaraca ono što same nisu sposobne da postignu. Deklarativno se zalažu za jednakost, ali samo kada im to odgovara. Recimo, žene očekuju da im muškarci prvi prilaze, a da se one prenemažu. A onda se žale što im kao ne prilaze oni "pravi" već samo "pogrešni", umesto da same priđu onome ko im se sviđa roll
e znas sta su upravo uradio ... vrlo podsecas na ovo
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:26 pm.