Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Moj odgovor je....

tolerantnost ne ide na netolerantnost i zato neka odgovor nepristojnima bude...pristojno precutati wink
Cekajte, idem i ja!!!
i ja tako mislim... ignorisanje je odgovor na nepristojnost ali i na pokvarenost, zlobnost itd...
Ne znam, ...

Kako mi vreme ide, sve više naginjem pragmatizmu. Polako doduše. Ponekad i dobro jebanje majke može da posluži. wink :D
Ignor je za neke izgleda podsticaj da se razmahnu a jebanje keve neki jedva čekaju da bi krenuli u serendanje.........ono što ovde videh nisam video ni po bolnicama ni dok sam služio vojsku ni po firmama gde sam radio ovo je specifično mesto gde znaju da dođu vrhunski bezmozgovići i zamišljaju da su ajnštajni ili tolstoji..........psihijatra da dovedemo od njih bi šinuo sa mozgom. 8)
Ignor je za neke izgleda podsticaj da se razmahnu a jebanje keve neki jedva čekaju da bi krenuli u serendanje.........ono što ovde videh nisam video ni po bolnicama ni dok sam služio vojsku ni po firmama gde sam radio ovo je specifično mesto gde znaju da dođu vrhunski bezmozgovići i zamišljaju da su ajnštajni ili tolstoji..........psihijatra da dovedemo od njih bi šinuo sa mozgom. 8)

tacno voles da me ogovaras kada nisam tu, ali imas srecice moja tolerancija nema granica.... puknem odmah Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
puknem odmah Tongue

I ja, al od smeJa... wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
puknem odmah Tongue

I ja, al od smeJa... wink

ma tako i treba...

dobro je dok nas ima razlicitih - bilo bi dosadno da su svi normalni wink
pa baš me nešto i ne krasi tolerancija kada su u pitanju neprostojnost, bezobrazluk i prostakluk ali na forumu se to ne zove tolerancija već je više u fazonu pusti budalu neka lupa

tacno voles da me ogovaras kada nisam tu, ali imas srecice moja tolerancija nema granica.... puknem odmah Tongue

Pukla si ti odavno........ roll

Seko posto mleko ? lollollol

ki balon Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Da se "Kralj" nije ukljucio u pricu, ova tema bi izgubila razlog svog postojanja...

I ti si pokazao toleranciju.... shock
Jok, ja volim.. e Morski, Morski..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Jok, ja volim.. e Morski, Morski..
od kada ja slabo svracam,zatupavila si habibi 8)
ne volim, da "sam sebi odgovaram", ali, cini mi se, da je ova tema, ponovo aktuelna....

Morski, Damice me pita zasto si aktivirao ovu temu... Ne znam sta da joj kazem... roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:11 am.