Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ludogorec
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Ludogorec

hahahahahhahaha

izvini dvojnice, ali mi makar idemo u Ligu Evrope...
:?:
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
alter ego....

idemo u poslednje kolo kvalifikacija za LE...

i ja sam, navijac Partizana... t.j. bio sam, posto ne idem na utakmice, jako dugo, a isao sam u Split, Zagreb, Rijeku, Sarajevo, Vinkovce, Osijek, Mostar, Podgoricu...nisam bio samo u Ljubljani, al` to i nije bilo, neko gostovanje....

Puno znam, o Partizanu, pa, bolje da cutim....

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
.... ost´o sam na Raci............... lol
alter ego....

i ja sam, navijac Partizana... t.j. bio sam, posto ne idem na utakmice, jako dugo, a isao sam u Split, Zagreb, Rijeku, Sarajevo, Vinkovce, Osijek, Mostar, Podgoricu...nisam bio samo u Ljubljani, al` to i nije bilo, neko gostovanje....

Znam i ja puno o Partizanu... Mozda ne znam o stvarima na koje ti mislis ali to mi i nije najvaznije... Nije Partizan Djuric, nije ni Bjekovic...
Partizan je zivot... Da ti ne citiram sad Duska Radovica...
alter ego....

Znam i ja puno o Partizanu... Mozda ne znam o stvarima na koje ti mislis ali to mi i nije najvaznije... Nije Partizan Djuric, nije ni Bjekovic...
Partizan je zivot... Da ti ne citiram sad Duska Radovica...

Za mene je navijac, onaj koji prati klub, gde god ide ... ja sam sebi, oduzeo to zvanje...mada, i danas znam da bacim pikslu na TV...

Glupo je poredjenje, ali bi bilo, kao da pred drugarima ogovarm prvu ljubav, zato cutim....

(http://www.preslatko.com/pictures/0411/100411040736_913150.jpg)

E´B´T´E S´E´E´E´E´E´E´E´E......................... lollollol

lolwinklol
winklol

kolega, ne lupetaj!!!
eeeee.... zezaj zezaj.... umesto da se pokrijesh ushesimaaaaa....

negoooooo, znam da ovde ima bruka mnogo novosadjana.... bravo za voshu i zelim im svu sretju u sledetjem kolu... trebatje im....

a vi povlastjeni grobari.... daj boze da prodjete neke azerbejdzantze....
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:25 am.