Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Svaki seksualni i emocionalni stil ima svoje vrline i mane,pa je tako onaj strastveni obicno i nestabilniji,dok je kod uzdrzanog para bliskost bitnija od seksa.Parovi su cesto mesavina stilova,ali jedan dominira.
Carpe diem.Acta,non verba.
Draga saveta, ja sam emotivno nezrela licnost i na ovo pitanje i da hocu neznam da odgovorim wink
Ja sam raspar lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
RASTAVLJENI PAR

Emocije:

- Ljubav ovog para cini se poprilicno krhkom,pa iako je ponekad izuzetno jaka,cini se d su u svakom trenutku spremni da "podignu sidro" iz veze.Zastitnicki stav naspram vlastite slobode i mogucih ogranicenja nastaje iz straha da ce izgubiti sebe u vezi,pa je druga strana ta koja se cesce trudi da udovoljava partnerovim potrebama.

Seks:

-Obicno je seks u ovakvim vezama dinamican,a odnos nabijen pozudom.Takav efekat nastaje zbog straha od rastanka u stvarnom zivotu,pa seks postaje nacin zblizavanja.Ipak,udaljeniji partner nema problem sa razgranicavanjem ljubavi i seksa,a cesto ima problem s` preteranom bliskoscu i postavljanjem granice,na primer bez mazenja u javnosti.
Ja sam raspar lol

A ja mislila da si se ponovo spario, po ko zna koji put wink

a,to po navici lol sad sam, rasparen nekoliko dana (otišla je kod mame) lollol
Ako neko da ozbiljan odgovor na ovu temu neka me pregazi tramvaj.
Ako nastavi da kopira umotvorine sa fejsa,biće mi jasna svrha toga fejsa lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Ja sam raspar lol

Zamisli i Perin status je isti lollollol

ja ću da se razmnožim ove zime lol a pera doćekuje zimu sam,ni deda mraz ga neće obić lol
STRASTVENI PAR

Emocije:

-Duboko zaljubljeni par je olicenje onih sa filmskih platna,a cesto je rec o razlicitim karakterima koji su se privukli i vole intenzitet koji takva ljubav stvara.Ovaj par se poprilicno brzo zaljubio na samom pocetku,ali strast je ponekad zaslepila i one osnovne poglede na medjusobnu kompatibilnost,zbog cega se njihova ljubav moze brzo i ugasiti.AKo uspeju da odrze vezu,njihova ljubav postaje odnos kome mnogi teze.

Seks:

-Ima mnogo seksa i cesto je fantastican,a sto su partneri medjusobno razlicitiji,to su vatreniji.Kako veza dobija na stazu,smanjenje seksa obicno brine jednu stranu,koja ga dozivljava kao potvrdu ljubavi,ali ako sve ostalo funkcionise,potrebno je da partneri prihvate kako su i oni samo ljudi.
Ako neko da ozbiljan odgovor na ovu temu neka me pregazi tramvaj.

shock kako ću da dam odgovor kad sam rasparan trenutno...
Pa opari se Sejlorče lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Pa opari se Sejlorče lol

peglom li misliš? lollol
Aha,i to RowenTom lol
Ajd slikaj tu knjigu i postuj je na forumu. Zivo me zanima kako izgleda ta knjiga
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:05 am.