Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

... u cilju izazivanja kreativne radionice i opšteg zbunjivanja,reših da ostavim javno šifru naloga.Šo'?Nem' pojma.Možda se nešto zanimljivo desi.Ko misli da nisam dovoljno lud da to uradim,neka proveri.Dakle,kucaj trtemrte i nek zabava počne wink .
Neobična i originalna ideja Smile
Ko god ukuca šifru ima besplatnu kartu za vožnju u nekom do vagona ludog voza lol

PS. A šta ako neko skrene voz na neki drugi kolosek, tj. promeni šifru pošto se uloguje? wink
Vozicu motorče Tongue
Nego,srculence,šta misliš?Upravo se to i desilo lol
Nije da nisam očekivao,naprotiv.E,sade,počinjem da mislim (jbt,nahebaste sad Tongue ).Konjstatacija sledeća:
1.Oće da zlojupotrebi naloz pa da pravi pitchwayz po forum?
A kako kad će se iz avjona vidi da nisam to ja? shock
2.Mrzi me pa oće da nem' taj nicka?
A kako će kad mene svejebeno dal' Crazy il' 'Tičica?Mada mi se ovaj drugi više sviđava Tongue
Ima i pod trojku da sam na dva naloza al' oni koi me znadu,znadu da ne koristim dva u isto vreme.Eeeeeeeeeeeeee,budni sad pametan pa ti mene reci š'a 'e istina š'a šarena laža TongueTongueTongue
Šaškalo,kude si? Tongue

SvukudE sam ludaku, nego tebe nema Tongue
Šaškalo,kude si? Tongue

Smem da primetim da si primetila? lol
Oće to kad obraćaš pažnju Tongue
Nisi valjda sade pocrvenela vako oopsTongue
Šaškalo,kude si? Tongue

Tesko primetiti da tebe nema...milina, mir na forumu... Tongue
Ne crvenim vise, ili sam malo dobila boju u lice pa se ne da primetiti Tongue
lol
Šaškalo,kude si? Tongue

Tesko primetiti da tebe nema...milina, mir na forumu... Tongue
Ne crvenim vise, ili sam malo dobila boju u lice pa se ne da primetiti Tongue
lol

Ako,čim si rumena znači da si zdrava ki jabuka Tongue
Ode mi šaškalo da kuva ručak.Mislila da e petak pa turila pasulj.A to kufala i juče Tongue
Negro,ko li 'e tako gloop da promeni šifru na CT,pitam se pitam rollTongue
Rasprava mož' da počinje lol
Vozicu motorče Tongue
Nego,srculence,šta misliš?Upravo se to i desilo lol
Nije da nisam očekivao,naprotiv.E,sade,počinjem da mislim (jbt,nahebaste sad Tongue ).Konjstatacija sledeća:
1.Oće da zlojupotrebi naloz pa da pravi pitchwayz po forum?
A kako kad će se iz avjona vidi da nisam to ja? shock
2.Mrzi me pa oće da nem' taj nicka?
A kako će kad mene svejebeno dal' Crazy il' 'Tičica?Mada mi se ovaj drugi više sviđava Tongue
Ima i pod trojku da sam na dva naloza al' oni koi me znadu,znadu da ne koristim dva u isto vreme.Eeeeeeeeeeeeee,budni sad pametan pa ti mene reci š'a 'e istina š'a šarena laža TongueTongueTongue

Verovatno se zabavlja, kao i ti, ko će znati. Možda mu se sviđa u tvojoj (virtuelnoj) koži. Ima tu još dilema, šta je brže, voz ili motorče? lol
dali se siske ispod miske vracaju u modi kod zena?ja taman poceo da skidam to a one vracaju nazad
... u cilju izazivanja kreativne radionice i opšteg zbunjivanja,reših da ostavim javno šifru naloga.Šo'?Nem' pojma.Možda se nešto zanimljivo desi.Ko misli da nisam dovoljno lud da to uradim,neka proveri.Dakle,kucaj trtemrte i nek zabava počne wink .

a koji ce mi to Q? roll
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

a koji ce mi to Q? roll
Trebace ti,mozda lollol Q
Ma vi ste male bebe i amebe za mene.Dadoh lozinku za nalog CT i eno retarda do pola dva nocas vileneo po sajtu TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:33 pm.