Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovo je tema iskljucivo za muskarce... Cak sam siguran da zenama nece biti zanimljivo ni da citaju... roll

Vidim, mnogi se ovdje hvale na raznim temama, neki cak i slike stavljaju... Mozda nije lose da sve te podatke prikupimo i sistematizujemo na jednom mjestu...

Napomena: zamolio bih da se koriste metricke jedinice radi uporedjivanja podataka... Dakle, nista inchi, stopala ili laktovi...

Izvolite...
i..................? svi ćutU............ Smile
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
9(slovima devet) santimetara..........u japanu imam status kuronje pošto je tamo prosek 7(slovima sedaš)santimetara.
9(slovima devet) santimetara..........u japanu imam status kuronje pošto je tamo prosek 7(slovima sedaš)santimetara.

Samo ti sedaj........a ja cu sam' d čitam........ Smile

ma vidiš da piše na japanskom moj mšoko lol
Nemam s cim da se pohvalim lollollol

Ja imam........kreditom veličine do neba i nazad.............. SmileSmileSmile

Prca me tastatura........m
sk će dođe oni kuronja Retardinjo pa kad se razmaše.. ebla te tema.. samo ga prizivlješ..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
sk će dođe oni kuronja Retardinjo pa kad se razmaše.. ebla te tema.. samo ga prizivlješ..Smile))

Mani se brazilaca.......koja je dubina kod teb???

Ako je to merilo( kredit ) eeeeeee koju tu ja velicinu imam , ne moz se izmeri rolllollollol

Ako je to merilo( kredit ) eeeeeee koju tu ja velicinu imam , ne moz se izmeri rolllollollol

mašala

mašala

Kucni u drvo da me ne ureknes lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:49 am.