Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

NIsam mogla a da ne otvorim temu vezanu za ovaj sajt. Od stotinu poruka koje primam u inbox 90% su ovakva i slična kao u naslovu. 10% posto su pozivi na sex.... Nijedan ali ponavljam nijedan muškarac nije napisao nešto što bi me zaintrigiralo da odgovorim.

Pitam se šta se to dešava sa današnjim muškarcima? Da li se sve svelo na materijalizam i goli sex bez emocija? Pitaju me kako to da sam sama? BIRAM dragi moji ne-maštoviti pripadnici jačeg pola.
rollroll

tvoje vrijeme tek dolazi! Smile))
Cekajte, idem i ja!!!
NIsam mogla a da ne otvorim temu vezanu za ovaj sajt. Od stotinu poruka koje primam u inbox 90% su ovakva i slična kao u naslovu. 10% posto su pozivi na sex.... Nijedan ali ponavljam nijedan muškarac nije napisao nešto što bi me zaintrigiralo da odgovorim.

Pitam se šta se to dešava sa današnjim muškarcima? Da li se sve svelo na materijalizam i goli sex bez emocija? Pitaju me kako to da sam sama? BIRAM dragi moji ne-maštoviti pripadnici jačeg pola.

Moze i u odelu..Nije bitno.. oopslol
E, blago tebi................ lol

Ovde 99% trazi seH

101% vara zenu

77% lezbejke i pederi

88% zeli preko graHane lollollollol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
i 1 što je stalno na graHani..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
da mi mashe sa TAJ MaHaL lollollol
Vidi Jeleno, da napisem nekoliko utisaka o tebi, i slicnim profilima onako generalno...

Lepuskast profil, pomalo intrigantan mi odaje utisak zene koja se zeli pokazati i pokazivati. - OK, no problem, hajde da se caskamo, zezamo. Nemam pojma sta trazis, 99% slicnih profila tvrdi da ne trazi nista, znaci ni ne ocekujem nista.

Slika u krevetu? - Grrrrr, mnogo me odbija, proveravam jesu li domace slike (kvaka, utikaci, lampe mogu da ukazu na poreklo slike i eventualnu laznost). Ako je iz motela (tvoja cini mi se da nije), garant okrecem ledja. (oni koji kace slike sa letovanja, neka paze slike motelskih soba asociraju muskarce na nesto sasvim drugo!)

Slika u butiku, mozda pred skupim autom, restoranu? - grrrrrrrrr, svetska zena, rasipnica, neradnica, uziva samo u zivotu. nisam ja za tebe, ja trazim tip veze koja moze da prezivi i u pustinji.

Gomila prijateljica - garant BI devojka, nezainteresovana za muskarce. Ona sacica BI devojaka, koja je zainteresovana, predlozit ce trojku, jer ne zeli predati taj stil zivota. OK, ne smeta mi. Nemam jos pojma da li su to komplikacije, BI devojke su odlicne za caskanje, rekoh necu imati predrasude u vezi toga.

Sve u svemu, sto se mene tice, mnogo ozbiljnijom smatram zene, koje ne postave sliku. Nebitno...

Znaci, ovo iznad je moj opsti utisak i iskustvo steceno na osnovu sedmogodisnjeg iskustva na sajtu.

Sve u svemu, tvoj profil intrigira, pa rekoh sebi, hajde da cacnem, bocnem, onako fino kako ja znam. Jednom od sto slucajeva rodi se prava konverzacija, pravo zezanje, jednom od 2000 slucaja mozda i ljubav, mada moja skromnost akademski obrazovanog coveka srednjeg staleza sa natrposecnom inteligencijom i pomalo vecih godina u odnosu na tebe, sa recimo nekim svojim prosecnim izgledom, i koji cak i ne zivi u Bgd, stvarno nije toliko naivna da ocekuje da ces se zacopat u mene i pasti na moje prve recenice. Znaci, pretpostavljam da profil kao tvoj nece mi ni odgovoriti, pa rekoh, hajde da probam, ali onako ne preterano motivisan.

Originalnost posle stotine napisanih poruka, obzirom da volim pretraziti ``ponudu`` clanstva ne dolazi u obzir, jednostavno nemam vise nove ideje, narocito za profile koje unapred pretpostavljam, nece ni odgovarati, a kao sto rekoh, vecina nece. No sve u svemu rekoh opet, hajde da pridjem korektno sa stilom.

OK, prisao sam, krenulo je neko caskanje, korektno, mirno, ne preterano temperamentno. Namerno nisam hteo seksualne konotacije, tim pre sto trazim mnogo vise od potencijalne osobe za koju sam zainteresovan. Da si samo malo bila otvorenija, pricljivija, saljivija, verovatno bi caskali mnogo vise.

Dosli smo do teme da se vidimo na kafi, kada budem isao u Bg. Meni su neke stvari iskrsle, pa sam se javio par nedelja kasnije sa konkretnim predlogom. Telefon nisi dala, mail ne secam se da li smo razmenili, sve u svemu, ja sam bio u Bgd bez sanse da te kontaktiram. OK. Ti si nestala sa sajta, ja sam popio kafu u Novom Sadu pored tvdjave, bio sam u Rumi, bio na TV tornju u Pecuju, sve u nadi da upoznam sebi kompatibilnu osobu, a najcesce samo radi druzenja. Smatram sebe sasvim normalnom i neopterecenom osobom, tako da ne volim da davim kada iz ociju i govora vidim nedovoljnu zainteresovanost. Znaci nisam se smuvao, i ok je i tako.

E sad ti si se vratila, na moje pitanje da sam te trazio, rekla si bila si u inostranstvu, i time smo i prestali dopisivati. OK. Onda si dosla na sajt, neko vece, te si pocela zivkati nekog (neku?) na forumu u izlazak, na sta je konj napisao da sa tobom nece izici, a ja sam onda pretostavio da si caskala sa njim, te sam zalupio vrata.
Blokirao sam te u mislima i tvoj profil sam otvorio tek posle mnogo dana, cisto da uzivam u tvojim slikama i ponovo napravim psihoanalizu. Obzirom da mi sve ravno i ne tangiram se previse, vrlo lako i prastam, te poljupci koje sam posle poslao, su moji izrazi simpatije, bez nekog ocekivanja. Ako ti smetaju, samo javis i necu vise...

Eto, ukratko moj stav o temi, nije istinita, saljiva je, jer privatnost nikad ne bi iznosio.
Simpa si, dobra si, vazi i moto moje prijateljice: od svakoga ocekujemo nesto drugo. Eto i ja smatram tako, neka je za vezu, neka je za seks, treca je samo za prijatelja, cetvrta nije za nas...
Za sta bi tebe birao, ne znam, bez temeljitog verbalnog upoznavanja ne bi zeleo vezu, a obzirom da predrasude nemam, nista ne bi bila iskljucena. Seksa bi bilo i ne bi zeleo mnogo da cekam sa tim. Samo seks, verovatno ne bi proslo, bar ne sada. Pored svega ekstravagantnog, u tebi odise i neka skrivena skromnost. Meni se to najvise dopada, to trazim.

I jos nesto da dodam, lepim zenama je uvek problem da nadju dobrog muskarca, jer nikada ne znaju sa kojom anmerom im prilazi muskarac. Nama muskarcima je jos veci problem sto moramo da kontaktiramo na stotine lepih zena da nadjemo neku pravu, a onda nam ta prava tvrdi da smo zenskarosi, cim kontaktiramo ``svaku``.
Jednostavno, mi ljudi na ovoj planeti vrlo retko se prepoznajemo, sto se mene tice, priznajem, potpuno sam dezorijentisan.

Tema je naravno cisto teoretska, obzirom da sam novi nik. Wink

Ako se neka prepoznala iz ovih mojih reci, moze me kontaktirati na . Chat na gmailu mi radi.

Wink
Nasao sam mir.
Kad im kazes daj fotku................

Vako izgledaju lol

(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/602083_762182070464308_171871711_n.jpg)
auu Nato, ti bi zgodnog, pametnog, bogatog...
mozes da biras samo dve od te tri osobine! lol
Nasao sam mir.

... mozda, jednu... rolllollollol
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
divna zemlja, fini ljudi... Luke come to the dark side.
ribopecac

Dženi kis mi ven vi met... jooooj... zvrlj zvrlj
kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!
il' si tigar il' si plijen...

TAPIJA NA PUSTO OSTRVO. Tonguemac... mac...
قِسْمَة الله أكبر ॐ श्री गणेशाय नम:
mene pametnog nece... koja bi od preostale dve bila? roll
Nasao sam mir.
to ti pricam... rolllol 8)
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
divna zemlja, fini ljudi... Luke come to the dark side.
ribopecac

Dženi kis mi ven vi met... jooooj... zvrlj zvrlj
kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!
il' si tigar il' si plijen...

TAPIJA NA PUSTO OSTRVO. Tonguemac... mac...
قِسْمَة الله أكبر ॐ श्री गणेशाय नम:

Dajem sve, trazim sve - trece nema! lol
a šta je treće?..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
nema lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:07 pm.