Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

asocijacije, kalodonti, zašto zato, šta mislite o ovom gore, ovom dole.
Pa zar se još niste zasitili tih budalaština. Prosto je neverovatno da ovdI ima osoba koje su ostavile po nekoliko stotina a boga mi i hiljada postova a da nisu niti jedan jedini put napisale nešto smisleno. Ja razumem i šalu i dosadu pa čak i potrebu "da se ubeležiš" ali ne razumem kako vam ne dosadi da pišete jedne te iste budalaštine svaki dan. Ponavljate se ko papagaji, trtljate bezveze, mlatite gluposti i blamirate se. Jel razmislite ikada o tome?
rollrollroll
lollollol
Nemo' sada, da brojim koliko postova si ti ostavio na temi "Iskreno (neiskreno) sta mislite o osobi iznad"... lollol
Pa, da ondaK vidimo jesi li bezgresan, da prvi bacas taj kamničak... lolTongue
Pa šta ako sam pisao? Forum i jeste za pisanje. I ozbiljno i šaljivo i smisleno i besmisleno. Ja se samo pitam šta nagoni ljude da svakodnevno uredno popunjavaju 5 do 7 totalno imbecilnih tema (a naročito one koji ništa drugo osim toga i ne pišu)? Pa jel malo "Karantin za budale" jel mora 7 istih glupih, dečijih tema?
Živo me interesuje šta ti svi ljudi misle o sebi samima i kako vide sebe. Verujem, sasvim suprotno od onoga kako ih ja vidim...
A, zasto to tebe tol'ko zanima? lol
BogUmi i ja tebe vidim suprotno od onoga kako ti sebe vidis i dozivljavas, od kako si poceo da ostavljas svakodnevno komentare na onim bebecim temama, a mislila sam da si ozbiljan co'ek... lollol
A tek sa onim qqrzima si mi nacisto obrnuo misljenje naopacke. lollollol
Ca si papizdija......... lollol

Znas sta, bilo je i tema koje su brzo otisle na god. odmor.. kao

Svadba kao afrodizijak, Signali, Nesto da vi ispricam, Sex je taboo?
Bakterije, Manipulacija, Srbija zemlja Japija, Sujeta...itd lolwink

U pravu si za neke teme, ali boze moj, svako ima pravo da pise
gde zeli i sta zeli.....zar ne. I sam pises po tim temama koje si
osudio. E moj Brode... garant si na poslu..... lolwink
Da nije Ishtar, Voćke i mene da postavimo po neku pametnu ili intrigantnu temu, na ovom forumu bi bila jedna skroz naskroz bljak bljak atmosfera. I meni je dokur*ilo više. 8)
el to neko danasKE pišo na koprive............ il je ćorkiro?............................Smile))

ps. a šta mislim o tebE toJ ću napišem u temU Iskreno (i neiskreno) sta mislite o osobi iznad.............................Smile))

il u kaladnot.....................Smile))

menE je svejedno..................Smile))
E, nek' si ga i ti sebi podig'o....................................................... ........ na ego mislim. lollol
Pa ako je tako, mi ostali vise nish' necemo da pisemo, a vi navedeni stvarajte njami, njami atmosferu. lolTongue
a ti, šta mi se ubacivaš dok ne ispravim text............................Smile))
A kUj tebe sta pita? lol 'esi i ti danas pikila na koprive? lol
Ca si papizdija......... lollol

Znas sta, bilo je i tema koje su brzo otisle na god. odmor.. kao

Svadba kao afrodizijak, Signali, Nesto da vi ispricam, Sex je taboo?
Bakterije, Manipulacija, Srbija zemlja Japija, Sujeta...itd lolwink

U pravu si za neke teme, ali boze moj, svako ima pravo da pise
gde zeli i sta zeli.....zar ne. I sam pises po tim temama koje si
osudio. E moj Brode... garant si na poslu..... lolwink

Potpuno si u pravu. I te i sve druge teme koje zahtevaju iole intelektualnog napora ili smisla za humor čas posla nestanu. Ovakva praznina duha i intelektualna pustoš skoro nije vladala na ovom forumu. Pretpostavljam da ljudi koji se plaše da u stvarnom životu ispadnu retardi pa ćute, jedva čekaju da sednu za komp. i istresu svoju dušu na omiljenim temama. Poput autistične dece. Kažem autistične jer normalnoj deci svaka igra dosadi posle nekog vremena a vi godinama igrate jedne te iste dečije igre.
Čak su se i ljudi za koje znam da su i bistri i zabavni i duhoviti uklopili i potonuli u ovo maloumlje. Vreme je da se diže sidro pa možda ponovo doći kad se sastav ekipe na forumu promeni. Drastično promeni...
Da znas, da si u pravu i ti. Smile Moja mama uvek kaze: s' kim si, tak'i si. lollol
Da znas, da si u pravu i ti. Smile Moja mama uvek kaze: s' kim si, tak'i si. lollol

SIgrAF..........................Smile))
I s'd? shock 'Oce l' da bude ovog seha iz naslova teme il' jok :?: shock
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:34 pm.