Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Razgovor sa korisnikom soolloo:
soolloo :sta zelis,,,,,,,"zamotavanja ,ne podnosim i ne zelim da slusam.pa...............izvoli
skvrcko :ja nista...svratila posle par godina nostalgicno
soolloo :resiti te nostalgicne ...."muke",zanimljivo delujes narocito svetlo koje emitujes.....mmmmmmmdeluje kao "poziv"pa ako jeste,,,odazvao bih se rado,cokim na "vrelo,svetlo"mesto...pozz19+
skvrcko :....deluje,ali nije poziv za...
tek da znas,da budem konkretna
soolloo :OK....VOLIM "SUNCE "MEDJU NOGAMA,TJ,,,,,,,,,OBOZAVAM GA UZIVAM I ZNAM DA PRUZIM UZIVANJE..PA....ZENO...../U PRAVOM SMISLU RECI/JA SAM JASAN ZELIM TE ,ZELIM TVOJU PICKICU,ZELIM TEBE,ZELIM DA TE MAZIM ,GRLIM,LJUBIMSVUDA PO TELU A..........NAJVISE PO PICI I SIKICAMA...........I.............AKO ZELIS DA "NASTAVIMO"JA SAM TU OKO 17H ILI OKO 23 H...PA JBG AKO TE PICA "SVRBI "I .ZELI 19+ I MAZENJE,,,,,,,,MMMMMMMMMMMMMMMMMTU SAM BUDI TU DA VIDIMO JELI TO I REALNO A.STO SE MENE TICE JE OK..COKIM "VRELU"ZONU..........
skvrcko :NE....jel' dovoljno jasno?
soolloo :biti jasnije,,,,"setaj sajtom,jebi.majmune"a.ja .....ma ja cu se vec snaci"zato veliki kis za "folirantkinju decenije"i.........ne javljaj se vise jer......mislim da bih mi "kiselo "na kurac poslo.......zbogom
skvrcko :jadan si kad u tvojim godinama trazis sex na net-u ...a drzak si i bezobrazan!
soolloo :eeeeeeeejjjjjjjj zeeeeeeeeeeennnooooo....jaa.......sam momak normalan imam seks min,svaki drugi dan e,sad je to druga prica kliko mi to odgovara u skladu sa godinama ,mislim na ozbiljniju varijantu a ne na cisti seks a.ti sei,,,,nemerljivo glupa pa sada sa tobom nebih imao seks ni za 1000eura za vece jer si gluperda nevidjena.ma nisam ja ovde da nadjem picku,veec zenu,ako to uopste umes da razlikujes i da ti kazem GLUPIA MASO.:MOJI KRITERIJUMI SU'karakkter,emocije,senzibilitet,postovanje licnosti i.onda lep fiz.izbled,pa budaletino vidi gde si i jebem ti sve sto imas i onog ko te napravio tako blesavu i nenormalnu ,kretena takvog odavno nesretoh pa ni na ovom ludom sajtu i umesto poz..popusi mi kurcinu 19+ali ne,ne,to tebi ipak ne dam da me balavis,,,,,,,,,,,,,,,,stroko vasljiva...........mars i teraj se u tri picke materine .............kervetino smrdljiva....
Skvrcko
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:41 pm.