Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pomoz Bog
Carpe diem.Acta,non verba.
Hej bre,ovo nije tema za sprdnju i zajebanciju,jeste li vi retardirani ili sta vec.Zezamo se u dr. temama,koje su za to.Ili kao fora sakrili ste se iza nekih slika,i vise nikova,a niko nezna ko ste i odakle,pa hajde da zajebavamo.Prvo vidi o cemu je tema,a meni ove zajebancije ovde su uvrede,samo da znate,a ja nikog ne vredjam.
Nije za zajebanciju.Dosla neka bas losa i bolesna vremena,puna nasilja i mrznje,a ona nicemu ne vode osim bedi,...
Attachment-i
Morski Konj kaže...

I ja bih imao vizije da sam zivio sa monahinjama i svaki dan imao sex.

Da te zamolim,retardu jedan,da ne hulis na Boga i pricas gluposti.
.
Attachment-i
.
Attachment-i
,
Attachment-i
,
Attachment-i
.
Attachment-i
Молим вас, купујте своје време, стрпљиво стојећи на исповести. Јер грех је главни кривац за убрзање времена нашег живота. Бог нам не даје више времена како не бисмо још више продубили грехове у којима пребивамо.

Време лети брже, много брже него раније. Да ли сте то приметили? Немамо времена да прочитамо књигу, да размислимо о нечем свом, не остаје нам времена чак ни за то да будемо мало с децом и са својом сапутницом на раскршћима овог живота.

Научници су чак почели да мере убрзање времена. Иако није лако измерити оно што служи као мера свега постојећег. Јер нема таквог стања или покрета у којем време не би постојало као осећај пролазности који тишти. И дошли су до закључка, не зна се којим прорачунима, да данас 24 часа пролази исто тако брзо као што је раније пролазило свега 16. Односно, већ смо изгубили трећину времена свог живота или половину оног времена у току којег се налазимо у активном стању. Али, не указују само научници на то – оци, који се подвизавају у пустињама Свете Горе, отшелници наших дана, кажу исто: данас време тече много брже него раније, а њих је врло тешко оптужити за психолошку субјективност изазвану социјалним околностима…
Attachment-i
Zašto mi Srbi bežimo od svog kalendara po kome je ovo 7522. godina?
Attachment-i
Evo koja je zaista godina
Attachment-i
Malo smo se zabrojali, sa godinama grin
I just love the way you're running out of life..
Prošlosti kao vremena nema, ima ostataka od vremena, ali kao vreme ne postoji. Budućnosti takođe nema, ona će biti. A šta ima? Ima samo sadašnjost. A šta je sadašnjost?

I opet vam kazem,Ameri i ostali su samo pesaci,i sluge,pogledajte digitalni andjeo,ima 2 dokumentarca,,poslednja vremena,,za zivot bez ziga,,Srbi narod koji nestaje,,i procitajte protokole sionskih mudraca,,i Otkrovenje Sv. Jovana Pretece.I bice vam jasnije.
Attachment-i

I bice vam jasnije...ko ce bre od 7h ujutru da gleda sve ovo sto si napisao?????

Ovi,nsi strendzeri, sto rade po inostranstvu,npr. Svajcarskoj,radno vreme im je od 9-10h ujutru,pa mogu da gledaju....
Poslednja izmena Avgust 20, 9:00 am od PlaviSmeker.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:16 pm.