Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: moja prica
23.11.1978. bio je cetvrtak, lepo vreme za to doba godine.
Pet dana posle, kada smo mama i ja izlazile iz porodilista, vejao je sneg, krupne pahulje.

Takva sam i ja, promenljiva, k`o vreme…Kao i svi, naravno.
Samo sto to kod mene ne ide kao kod svih ljudi, kod mene je sve pojacanim intenzitetom. Kada sam srecna, to zna ceo svet, centralni sam deo zbivanja…
Valjda me zbog toga zovu i na decije rodjendane..A kada ustanem na levu nogu, sklanjaj se, pomracenje, zlo..I to zna ceo svet, a oni koji me bolje poznaju, znaju da me tada ne treba dirati…Puste ljudi da se smirim, da me prodju bube, i hvala im. Oni me poznaju bolje od bilo koga. Ima ih par. Dovoljno.Za srecu i smeh, i za neke lose dane, za neke siromasne duhom, trenutke, koje ponekada odbolim sama, nekada uz njih..

Nije mi puno trebalo da shvatim da mi nece biti lako.
Prvo sam mislila da je do mene. Posle shvatih da ljudi tesko prihvataju sve sto odstupa od uobicajenog, a ja sam sve osim toga.
Kako je vreme prolazilo, pokazala se tacna ona narodna “Svaka ptica svome jatu leti” i srela sam neke izuzetne ljude koji su razmisljali kao ja, smejali se istim scenama u filmovima, kao ja, shvatali zivot kao ja.
I nisu bili izuzetni zato sto su slicni meni, to su bili izuzetni ljudi, sa svojim vrlinama i manama, tako razliciti, a tako slicni meni.

Tada je pocelo novo poglavlje…
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:11 am.