Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: moja prica
Kad ste izgubili nevinost????
Ja sa 5 godina!Da,da,dobro ste procitali!
Slusaj vamo,kako se to desilo
Ziveo sam u kuci u Zemunu.U kuci pored moje,zivela je Ana.Bila je nekoliko godina starija od mene,ali smo bili najbolji drugovi.Svakog dana smo blejali zajedno.
Jednog jutra,otisao sam kod nje...
Njeni su se taman spremali da idu na pijac.Bese jesen,valjda su kupovali zimnicu Smile
Ana je lezala u krevutu,i videvsi da su "njeni" otisli,rekla mi je da skinem pantalone i uvucem se pod jorgan.Pritom me je i cudno pogledala(onako).Bese mi cudno,al sam je ipak poslusao.Neko vreme smo samo lezali i pricali,a onda je ona predlozila da igramo jednu igru.Sta cu,morao sam je poslusati(bila je jaca od mene)Smile.
Uzela je moju ruku i spustila je na njen stomak.Svo vreme me je drzala za rucni zglob,navodeci moju ruku gde ona zeli.Pocela je da mi spusta ruku sve nize i nize,sve do njenog medjunozja.Do tada,picku sam video samo na Tv-u i to ne bas sasvim jasno,jer sam pri takvim scenama,stavlja ruku preko ociju i krisom gledao sta ce se desiti Smile
Poceo sam je trljati i osetio sam da je mokra.Ana me je svo vreme gledala u oci i ubrzano disala.
Odjednom je pocela stenjatii,i tako mi je jako stisla ruku,da sam se od straha probudio iz sna Smile))))))))))
Nadam se da niko nije masturbirao citajuci pricicu
Pozz svima kojima se prica svidela,a vama ostalima sta da kazem nego :VI BAS NE ZNATE DA SE ZABAVLJATE Smile)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:35 pm.