Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: moja prica
Livada... a n a njoj lepe, upravo procvetale japanske trešnje... Njihove roze latice padaju po celoj livadi... Nalazim se cesto onde s njim, naslonjena na jedno drvo cekam ga i ljubim kad se ubrzanim koracima priblizi...Ne progovaramo ni rec...
Prilazi mi i pritiska me nezno telom, jedna njegova ruka na drvetu, druga me nežno drži iza glave...
Ljubi me po vratu, baš ono mesto gdje se spaja vrat i uvo... Moje omiljeno mjesto…
Malo dodje do uva i lizne ga i onda opet na vrat, a meni pobjegne jedno malo „uhhhhh“ …
Ljubim ga meko, snažno,a onda strastveno. Razbijam tišinu samo tihim „mmmmm“ kojim pokazujem koliko uživam o svemu ovome.
Otima mi se i uzdah..i vec teze disem..zmurim..prosto ne primecujem da sam pocela da pomeram kukove, a on svaki moj pokret upija i reaguje pravim iskonskim nagonom koji osecam na donjem stomaku…
Ostajemo dugo tako zagrljeni, uz pulsiranje koje tesko jenjava, ne spusta me na zemlju, ljubi me po vratu, bradi, usnama, obrazima, mrmlja nesto…a ja pokusavam da ne otvorim oci..i ne prekinem tu divnu bliskost..Volim ga..…
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:17 am.