Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

odraz nepromisljenosti ili zrelosti? Poznajem igrom sluchaja zene koje ne mogu iz raznoraznih razloga da dobiju dete, u Srbiji je invitro dozvoljen do 40. ako su mi informacije tachne, da li to onda znachi da se u Srbiji zena smatra starom i nepodobnom da postane majka posle 40.? Sigurna sam da poznajete nekoga ko je u poznijim godinama postao roditelj, da li na to gledate sa odobravanjem ili osudjujete?
Ljiljana Jakšić (glumica) postala majka u 52. godini

Divim joj se..

Lično, ne bih jo5 zaronila u pelene, nema šanse.. osim ako nisu pelene unučića u pitanju..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
takodje, ali ima i sasvim obichnih zena koje nisu ni glumice ni pevacice niti imaju ikakve veze sa medijima , nashe komshinice, rodjake poznanice koje misleci da su u menopauzi zatrudne, sha o tome mislish, da se tebi recimo to desi, da li bi rodila? Smile
Da se njima desi, to bi bila njihova stvar, njihova odluka, njihova sreća ili šta god.. moje je da to razumem..

Da se meni desi.. ne.. fizički znam da bih imala snage za to, ali psihički.. u ovim godinama.. o, ne..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep
nije stvar sa nepodobnoscu majke, vec dete vecom statistikom se rodi mentalno zaostalim, sa vecim godinama majke.
e sad, ako majka radja, iako zna da je sansa da rodi bolesno dete znacajno veca, pa sta reci o takvoj majci? roll
Nasao sam mir.
takodje, ali ima i sasvim obichnih zena koje nisu ni glumice ni pevacice niti imaju ikakve veze sa medijima , nashe komshinice, rodjake poznanice koje misleci da su u menopauzi zatrudne, sha o tome mislish, da se tebi recimo to desi, da li bi rodila? Smile

rodi, trece, sedmo, deseto dete, ali ako nemas nijedno, pa sta si cekala do 40?
Nasao sam mir.
šta je čekala.. idi bre Zed, baš umeš da mi pogodiš živac.. verovatno je čekala da joj ti postaviš takvo pitanje..

Ako do četrdesete nije rodila, a želi decu, iza svega se verovatno krije debeo razlog što nije..

Eto sad sam ti otkrila rupu na saksiji..
Donna..

– Meryl Streep
onda ce roditi, nije radjanje zakonom zabranjeno. rizik je takodje statisticki...
Nasao sam mir.
ima zena koje iz raznih razloga nisu mogle ili nisu htele da rode, u razloge ne ulazimo, biterni skretjesh temu
onda ce roditi, nije radjanje zakonom zabranjeno. rizik je takodje statisticki...

meni se čini da je u životu sve rizik.. ili grešim?!..
Donna..

– Meryl Streep
d izvines, ja osudjunem one koje se pola zivota vucarale po raznim plazama i zivele kosmopolitski zivot jer nisu se htele zrtvovati za dete... sto uopste i radjaju... ? roll
Nasao sam mir.
mhm... pa... jesam oops
Nasao sam mir.
ae Jano, a sta meni fali sad?? Sam mladja od LjiljU? 8)
Cekajte, idem i ja!!!
pa te verovatno ni nece radjati jer ni ne zele decu, ali o takvima ni ne prichamo, pricamo o zenama koje zele a mozda ne mogu pa pokusavaju vestachkom oplodnjom, o zenama koje ni ne misle vise da radjaju( jer imaju jedno, dvoje, troje) a "desi " im se posle chetrdesete
Zede, ako želiš da neko poštuje tvoje odluke, bilo bi lepo da i ti poštuješ tuđe..

Ne osuđujem ni njih.. jedino sam ubeđena da one ni ne nameravaju da rode decu.. pa ni to nije za osudu, ako tako razmišljaju, i ako tako žele, njihov problem.. iliti njihova stvar..
Donna..

– Meryl Streep
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:56 pm.