Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

DAKLE, LJUDI, OSTADOH BEZ TEKSTA....

cry
cry
cry
cry
cry
cry
cry
cry
cry
Ostadoh i ja, Bakice. Unhappy
Verujem da je Anja imala razloga i povoda da postavi svoju temu, ali je ovo preraslo u "verbalnu stocnu pijacu". Cini mi se da se lista "prozivanih" i prosiruje. Ima tu ljudi, koji nisu zasluzili da budu "opljuvani", kao sto je npr. Viking. Ne znam, Tirkiz, sta ti se on zamerio? Ti koji imas vrlo simpaticne komentare i koji zna da se druzi, prosto me zapanjujes nekim svojim komentarima.
Uostalom, ovo je javni forum i svako ima pravo da radi i pise sta hoce. Na vama je da odlucite da li cemo nastaviti da se druzimo kako treba, uz malo lepe price, sale, smeha ili cemo da vredjamo i budemo vredjani.
Nemojte pogresno da me shvatite. Samo zelim da malo uzivam kad dodjem ovde. Nadam se da mi necete zameriti na tome. lolwink
Razumem Anju i njen revolt, razumem i kada je neko povredjen, razumem i razne reakcije, ali sto je preterano, preterano je.
Opet se ne razumemo,steta,sve draga pise tamo,opet nove teme od "novih"clanova podrzane od starih....Opet ono sto sam jednom napisao sada poslednji put ovde....

"JA sam samo Vas odraz,reflexija onog sto ste Vi ostali ovde,sve dobro sto pisete mozete "videti"u meni,kao i sve ono sto ste lose Vi se odrazava u meni i Vi vidite svoj lik ili odraz u mojim natpisima"!

Bilo je iskustvo meni nesto kao ocekivani "deja-vu"pisati Vama i o Vama ....Sve sam ovo vec gledao u pravom zivotu i sve ovo sam znao jos pre dolaska na ovaj sajt....Opet je sve lako shvatiti onome ko zeli da shvati.....U nadi da cete se lepo provditi u drustvu koje sami birate....Pozdrav!

cry
cry
cry
cry
cry
cry
cry
cry
cry

Unhappy
Ostadoh i ja, Bakice. Unhappy
Verujem da je Anja imala razloga i povoda da postavi svoju temu, ali je ovo preraslo u "verbalnu stocnu pijacu". Cini mi se da se lista "prozivanih" i prosiruje. Ima tu ljudi, koji nisu zasluzili da budu "opljuvani", kao sto je npr. Viking. Ne znam, Tirkiz, sta ti se on zamerio? Ti koji imas vrlo simpaticne komentare i koji zna da se druzi, prosto me zapanjujes nekim svojim komentarima.
Uostalom, ovo je javni forum i svako ima pravo da radi i pise sta hoce. Na vama je da odlucite da li cemo nastaviti da se druzimo kako treba, uz malo lepe price, sale, smeha ili cemo da vredjamo i budemo vredjani.
Nemojte pogresno da me shvatite. Samo zelim da malo uzivam kad dodjem ovde. Nadam se da mi necete zameriti na tome. lolwink
Razumem Anju i njen revolt, razumem i kada je neko povredjen, razumem i razne reakcije, ali sto je preterano, preterano je.

MOLIM DA ZNAS, DA ANJA ,NIJE PROZVANA I VREDJANA NITI JOJ SE KO OBRATIO , NAPISAO SAM OTVORENO PISMO KATARINI 22 , BEZ VULGARNOSTI ALI SA PRAVOM SVOG MISLJENJA, TAKO DA ANJA NIJE IMALA NIKAKVA PRAVA DA KOMENTARISE SA VREDJANJEM MOJ POSTUPAK A SAMIM TIM, POSTO JE ZENA NAVUCE BUJICU MUSKARACA NA MOJE VREDJANJE.... MISLIM DA TO IPAK PRELAZI SVE GRANICE JER BI BILO BLAGO RECENO ULJUDNOSTI....
a sta reci a da neko to uzme u obzir??? shockroll

cry
cry
cry
cry
cry
cry
cry
cry
cry

BakicO,pa ko mi te tako nasekirao? shockUnhappy
Reci mi ko je da ga odmah smlatim! :x evil 8)
RAZOCHARALI STE ME....

. . . i sebe smo, Ćero! Wink
O čim se ovdI radi? shock

ma.... bolje da ne znas
Ih, kakve su svađe ovuda protutnjale... Zar opet?

Sve je isto samo... :?
Ih, kakve su svađe ovuda protutnjale... Zar opet?

Sve je isto samo... :?

Samo se likovi razlikuju.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:48 am.