Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

[quote="sajber_baka"]DAKLE, LJUDI, OSTADOH BEZ TEKSTA....

cry
cry
cry
cry
cry
cry
cry
cry
cry :?: :?: :?: zar nemate pametnija posla :?: :?: :?:
Bakice, sto te nema? Kako ti mislis da pijem svoju prvu jutarnju kaficu? Nemoj da me rastuzujes. Unhappy

Nemoj da me nateras da preletim, ocas posla, do tebe. lol wink Mislim da mi i ne bi bas tesko palo. wink

'Ajde, nasmej nam se bar.
DA JE PERA RANIJE OTISHAO U POLICIJU DO SVEGA OVOGA NEBI DOSLO!!!!!!
"Mpc" kaže...
[quote]DAKLE, LJUDI, OSTADOH BEZ TEKSTA....

cry
cry
cry
cry
cry
cry
cry
cry
cry :?: :?: :?: zar nemate pametnija posla :?: :?: :?:

manje tje da pishke wink wink wink
evo me...

....naime, pre odlaska na put, iskreno sam razmishljala, da li da se ovih pet (5) dana uopshte pojavljujem na forumu ili ne. E, zbog ljudi koje GOTIVIM, morala sam dotji. Nalazim se u susednoj drzhavi, u selendri gde se jedva konektujesh na net...ali opet, mnogo mi je drago shto sam se pojavila. Nishta nisam ruzhno mislila time shto sam napisala da sam se razhocharala, nego jednostavno, neki mi postovi, koliko god neko izgledali shaljivo, nisu "legli".

Mislim da ovo nije forum gde tje se u svakoj temi pojavljivati pljuvanje, sex, droga i ostalo. Iako izbegavam takve teme, ja ih ponekad prochitam, iz radoznalosti. Ali, sad ga brate, stvarno PRETERASTE.

IZVINJAVAM SE, ako je neko loshe protumachio moje rechi.... arrow arrow
nije bakice sve je o.k lol

ima jos onih koji procitaju neciji post i razumeju ga wink
evo me...

....naime, pre odlaska na put, iskreno sam razmishljala, da li da se ovih pet (5) dana uopshte pojavljujem na forumu ili ne. E, zbog ljudi koje GOTIVIM, morala sam dotji. Nalazim se u susednoj drzhavi, u selendri gde se jedva konektujesh na net...ali opet, mnogo mi je drago shto sam se pojavila. Nishta nisam ruzhno mislila time shto sam napisala da sam se razhocharala, nego jednostavno, neki mi postovi, koliko god neko izgledali shaljivo, nisu "legli".

Mislim da ovo nije forum gde tje se u svakoj temi pojavljivati pljuvanje, sex, droga i ostalo. Iako izbegavam takve teme, ja ih ponekad prochitam, iz radoznalosti. Ali, sad ga brate, stvarno PRETERASTE.

IZVINJAVAM SE, ako je neko loshe protumachio moje rechi.... arrow arrow

U kakvoj god selendri se nalazila... nadam se da ce ti biti OK :D Uzivaj koliko god mozes i nazdravi jednim picem wink I brzo nam se vrati !
Molim admin, da opomene drage chlanove koji se IZDRKAVAJU na temema RADOVANE VIDI LABUDA, VEZA PREKO NETA, i slichnima, RADI nas 100 chlanova koji uredno posetjujemo sajt, i zbog onih koji uredno platjaju chlanarinu, jer zaista, demokratija je jedno, A OVO JE NESHTO SASVIM DRUGO!!!!! cry twisted

ALO MAJSTORI, OLADITE GA MALO. PICHKA MU MATERINA, DOKLE VISHE??????? twisted twisted twisted
bako ti si `najstarija` mozda tebe poslusa! wink
ja sam joj pisala ali izgleda ne voli buraniju lol

U kakvoj god selendri se nalazila... nadam se da ce ti biti OK :D Uzivaj koliko god mozes i nazdravi jednim picem wink I brzo nam se vrati !

strashno, ha ha ha, konektovanje traje 20 minuta, otvaranje stranitze josh 10, uzhas...ha ha ha

PS na telenoru nemam roming, a na mts nemam krede...jbg
Molim admin, da opomene drage chlanove koji se IZDRKAVAJU na temema RADOVANE VIDI LABUDA, VEZA PREKO NETA, i slichnima, RADI nas 100 chlanova koji uredno posetjujemo sajt, i zbog onih koji uredno platjaju chlanarinu, jer zaista, demokratija je jedno, A OVO JE NESHTO SASVIM DRUGO!!!!! cry twisted

ALO MAJSTORI, OLADITE GA MALO. PICHKA MU MATERINA, DOKLE VISHE??????? twisted twisted twisted

Admin je posecivala sajt, ali nije se ni jednom recju oglasila !
interesantne teme imaju 20-50 postova, a one 300-400???!!!

bruka :? shock

Admin je posecivala sajt, ali nije se ni jednom recju oglasila !

mozda je ostala bez teksta kad je videla sta se sve desava Unhappy
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:16 pm.