Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

u ovom slucaju su obojica pisci, zar ne?

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

I to su pisci slicnog kalibra, jel ? Srbijo Stigao ti je novi nobelovac wink wink wink wink wink wink wink

nikad se ne zna. to ce tek vreme da pokaze i izbor oslobodjen politike i raznih predrasuda.
jesi li uopste i citala tu knjigu sto je pominju?

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

I to su pisci slicnog kalibra, jel ? Srbijo Stigao ti je novi nobelovac wink wink wink wink wink wink wink

nikad se ne zna. to ce tek vreme da pokaze i izbor oslobodjen politike i raznih predrasuda.

Na drini cuprija?
jesam, to je bila obavezna literatura jos u srednjoj skoli wink

ovu drugu nemam zelju da citam...
mada ako postane slavan pisac kao Andric obecavam procitacu je makar sa knedlom u grlu
samo realno gledam na stvari i ne dozvoljavam da mi politika raznih skoj organizacia samagljuje vidik. a i ne volim kad mi se pljuje po ljudima sa kojima sam u istoj uniformi bio

Ne radi se, Aco, o politici. Da bi postao pisac moras da naucis kako se to radi. Legija je pisao, tj. dao koncept knjige. Nije on strucan da napise knjigu. Ne zelim nikoga da vredjam. Mnoge autobiografske knjige su uradjene tako. Napises ono sto imas, a strucno lise to doradi, preradi, uredi i da u stampu.

ako se ne varam citajuci biografije mnogih pisaca cija su dela bas delovala na mene nisu bili pisci po profesiji vec obican svet iz raznih slojeva drustva. neki jedva da su i imali bilo kakvo obrazovanje wink
da li je on strucan ili ne to znaju oni koji su njega poznavali i on sam u sebi. mnogi od nas drze nesto u sebi i cekaju da jednog dana prestave to drugima ali mozda ne na nacin na koji se ocekuje od njih. lektura je normalna i treba da je bude. ali tesko da je dao samo koncept. a priprema za stampu i nije posao pisca wink
sem toga u danasnjem svetu se cesto nesto precenjuje i misifikuje i to bas tamo gde ne treba i takav je slucaj i kod pisaca.

Na drini cuprija?

mada ako postane slavan pisac kao Andric obecavam procitacu je makar sa knedlom u grlu

kako onda mozes da sudis o nekoj knjigi ako je nisi ni procitala?
ili si prepuna predrasuda. uzmi bolje uz kafu, lakse se cita wink
samo realno gledam na stvari i ne dozvoljavam da mi politika raznih skoj organizacia samagljuje vidik. a i ne volim kad mi se pljuje po ljudima sa kojima sam u istoj uniformi bio

Ne radi se, Aco, o politici. Da bi postao pisac moras da naucis kako se to radi. Legija je pisao, tj. dao koncept knjige. Nije on strucan da napise knjigu. Ne zelim nikoga da vredjam. Mnoge autobiografske knjige su uradjene tako. Napises ono sto imas, a strucno lise to doradi, preradi, uredi i da u stampu.

ako se ne varam citajuci biografije mnogih pisaca cija su dela bas delovala na mene nisu bili pisci po profesiji vec obican svet iz raznih slojeva drustva. neki jedva da su i imali bilo kakvo obrazovanje wink
da li je on strucan ili ne to znaju oni koji su njega poznavali i on sam u sebi. mnogi od nas drze nesto u sebi i cekaju da jednog dana prestave to drugima ali mozda ne na nacin na koji se ocekuje od njih. lektura je normalna i treba da je bude. ali tesko da je dao samo koncept. a priprema za stampu i nije posao pisca wink
sem toga u danasnjem svetu se cesto nesto precenjuje i misifikuje i to bas tamo gde ne treba i takav je slucaj i kod pisaca.

Prerada, dorada i obrada jesu posao strucnog lica, bez koga Legija ne bi mogao da napise nista. Ne treba biti tvrdoglav. Mozes da budes odusevljen autobiografskim delima, ljudi ih zato i pisu da fasciniraju druge. Svi oni zarade na tome lepe pare, ali ne mogu to da urade sami, to je sigurno. Nije u pitanju samo Legija. On je povod za ovu pricu.

Na drini cuprija?

kako onda mozes da sudis o nekoj knjigi ako je nisi ni procitala?
ili si prepuna predrasuda. uzmi bolje uz kafu, lakse se cita wink

na zalost u soc od kafe ne znam da gledam
a o toj knizi ne sudim, sudim o autoru, moze mi se, demokratija lol

necu da citam ni hitlerove, ni legijine, ni knjige bilo kog "pisca" koji se pre te profesije bavio skracivanjem glava
Aco, godinama sam radila u izdavastvu. Profesori fakulteta pisu strucnu knjigu. Njihove knjige se doradjuju, obradjuju, doteruju, ispravljaju pravopisne greske, konstrukcija recenica...i mnogo toga. Nije stvar u obrazovanju, kulturi, pameti, stvar je u strucnosti. Da bi napisao knjigu to ucis, bas kao sto ucis, npr. i stolarski zanat. To je zanat koji mora da se nauci.

politika je kurva, izvinite shto psujem

ee, sad ti ljudi su bili u mnogo razlicitom vremenu, pa ovom prvom medijska propaganda i nije mogla da naudi, samo eto vi mirovnjaci da vidite da ima ljudi koji i za legiju kazhu:

kapa dole!!!

ee sad, mozhe te da mislite shta hotjete( pa i da smo neljudi), ali valjda se znamo, pa evo ja tju za mirotvorce da kazhem da su ljudi wink wink wink

politika je kurva, izvinite shto psujem

ee, sad ti ljudi su bili u mnogo razlicitom vremenu, pa ovom prvom medijska propaganda i nije mogla da naudi, samo eto vi mirovnjaci da vidite da ima ljudi koji i za legiju kazhu:

kapa dole!!!

ee sad, mozhe te da mislite shta hotjete( pa i da smo neljudi), ali valjda se znamo, pa evo ja tju za mirotvorce da kazhem da su ljudi wink wink wink

binicu, nemoj me nisko, zivota ti lol

naravno da si ti ljud i aca je ljud i normalno je da se nekad ne slazemo
samo sto po ovom pitanju ne zelim da se ubedjijem jer mi je tu stav jak kao stena

i eto ljudu kiss i aj sad da menjamo temu
wink
pa i za tebe :KISS:, i nema potrebe da neko nekog menja, niti mozhe i da hotje, a sad ako sam se pogreshno odrazio u proshlom pisanju ondaK, veliko izvinje i nije mi uopshte bila namera da me tako shvatish, nego samo pogreshno napisano, ali sushtinu valjda shvatamo, shta je ko hteo retji?!!!
pa i za tebe :KISS:, i nema potrebe da neko nekog menja, niti mozhe i da hotje, a sad ako sam se pogreshno odrazio u proshlom pisanju ondaK, veliko izvinje i nije mi uopshte bila namera da me tako shvatish, nego samo pogreshno napisano, ali sushtinu valjda shvatamo, shta je ko hteo retji?!!!

nisi pogresno shvacen jbt binicu
dosta
ae malo da se sad ljubimo:kiss:

nisi pogresno shvacen jbt binicu
dosta
ae malo da se sad ljubimo:kiss:

ljubi ljubi,al glavu ne gubi wink wink wink
sad vise neces ni da me ljubis, izgleda sam ti se bas dobro zamerla wink
sad vise neces ni da me ljubis, izgleda sam ti se bas dobro zamerla wink

nije tachno, samo da znash koliki mi je.................

..stepen tolerancije.................. wink wink wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:45 pm.