Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Ostadoh i ja, Bakice. Unhappy
Verujem da je Anja imala razloga i povoda da postavi svoju temu, ali je ovo preraslo u "verbalnu stocnu pijacu". Cini mi se da se lista "prozivanih" i prosiruje. Ima tu ljudi, koji nisu zasluzili da budu "opljuvani", kao sto je npr. Viking. Ne znam, Tirkiz, sta ti se on zamerio? Ti koji imas vrlo simpaticne komentare i koji zna da se druzi, prosto me zapanjujes nekim svojim komentarima.
Uostalom, ovo je javni forum i svako ima pravo da radi i pise sta hoce. Na vama je da odlucite da li cemo nastaviti da se druzimo kako treba, uz malo lepe price, sale, smeha ili cemo da vredjamo i budemo vredjani.
Nemojte pogresno da me shvatite. Samo zelim da malo uzivam kad dodjem ovde. Nadam se da mi necete zameriti na tome. lolwink
Razumem Anju i njen revolt, razumem i kada je neko povredjen, razumem i razne reakcije, ali sto je preterano, preterano je.

MOLIM DA ZNAS, DA ANJA ,NIJE PROZVANA I VREDJANA NITI JOJ SE KO OBRATIO , NAPISAO SAM OTVORENO PISMO KATARINI 22 , BEZ VULGARNOSTI ALI SA PRAVOM SVOG MISLJENJA, TAKO DA ANJA NIJE IMALA NIKAKVA PRAVA DA KOMENTARISE SA VREDJANJEM MOJ POSTUPAK A SAMIM TIM, POSTO JE ZENA NAVUCE BUJICU MUSKARACA NA MOJE VREDJANJE.... MISLIM DA TO IPAK PRELAZI SVE GRANICE JER BI BILO BLAGO RECENO ULJUDNOSTI....
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:51 am.