Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
samo realno gledam na stvari i ne dozvoljavam da mi politika raznih skoj organizacia samagljuje vidik. a i ne volim kad mi se pljuje po ljudima sa kojima sam u istoj uniformi bio

Ne radi se, Aco, o politici. Da bi postao pisac moras da naucis kako se to radi. Legija je pisao, tj. dao koncept knjige. Nije on strucan da napise knjigu. Ne zelim nikoga da vredjam. Mnoge autobiografske knjige su uradjene tako. Napises ono sto imas, a strucno lise to doradi, preradi, uredi i da u stampu.

ako se ne varam citajuci biografije mnogih pisaca cija su dela bas delovala na mene nisu bili pisci po profesiji vec obican svet iz raznih slojeva drustva. neki jedva da su i imali bilo kakvo obrazovanje wink
da li je on strucan ili ne to znaju oni koji su njega poznavali i on sam u sebi. mnogi od nas drze nesto u sebi i cekaju da jednog dana prestave to drugima ali mozda ne na nacin na koji se ocekuje od njih. lektura je normalna i treba da je bude. ali tesko da je dao samo koncept. a priprema za stampu i nije posao pisca wink
sem toga u danasnjem svetu se cesto nesto precenjuje i misifikuje i to bas tamo gde ne treba i takav je slucaj i kod pisaca.

Prerada, dorada i obrada jesu posao strucnog lica, bez koga Legija ne bi mogao da napise nista. Ne treba biti tvrdoglav. Mozes da budes odusevljen autobiografskim delima, ljudi ih zato i pisu da fasciniraju druge. Svi oni zarade na tome lepe pare, ali ne mogu to da urade sami, to je sigurno. Nije u pitanju samo Legija. On je povod za ovu pricu.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:48 am.