Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Wink
Poslednja izmena April 12, 6:41 am od PlaviSmeker.
Carpe diem.Acta,non verba.
fejs je civilizacijska tekovina 8)
Lazna nada nikad se ne umori
Sama se spasi
Umori se onaj koji nosi je
I ona na koju glasi

BRAVO,DOBRO JE DA LJUDI BAR SAZNAJU ZA SVE TO.......DALJE JE U

RUKAMA VLASTI...IMAMO JE U BATAJNICI,LJUDI SU SE POBUNILI,DOSLI

ODGOVORNI I CELU NOC SKIDALI DELOVE SA NJE....ALI ONA I DALJE

TAMO STOJI I UTICE.........

8) 8)
HARP ANTENA U RAKOVICI...

POSTAVLJA SE PITANJE KO JE DOZVOLIO POSTAVLJANJE I KO JE

OD VLASTI ODGOVORAN?

UJEDNO TREBA TRAZITI OD ISTE DA SE ANTENA UKLONI..... 8)

KOJE PRAVO IMA AMERIKA DA NA NASEM TLU POSTAVLJA BILO STA

SVOJE?????....................................................... ..............................
ko je rekao da je amerika ista postavila? to je bila dobra patka dok je u predizbornoj kampanji trebalo pljuvati demokrate. sad cete pljuvati naprednjake za istu stvar?
uostalom kako mozete verovati u toliku glupost? (nista licno)
aman ljudi, HAARP nije opasno ni po ljude, ni po atmosferu. ako neko oce da razori atmosferu, puci ce nuklearku u stratosferi, a ljudi se lako brane od HAArpa ucenjem. Wink
bile su i one teorije da nas zaprasuju, te da se skuplja bela prasina na terasi i stvara alergiju i glavobolju.
pa, kao prvo, na netu se moze videti kompletan aviosaobracaj sveta, te su ljudi tragali neuobicajene putanje aviona i nisu shvatili da to mogu biti i trening letovi ili neke specijalne misije.
kao drugo doselili se sa prostora gde topole nema, te nigde nisu videli seme od topole koji se rasprsava vetrom te se su pomislili, to je to.
kao trece dobili alergiju od jeftine salame, obzirom da su takvi ljudi voljniji da filozofiraju umesto da nesto i rade i zarade.
onda im krene prica o opasnosti antena, stetnosti mobilnih telefona, dok ih ne mozes ubediti da su duvanski dim u kafani i pice pre voznje izuzetno stetni po zdravlje, jerbo oni sve znaju.
i mic po mic, postaju hiperaktivni ko talibani. skidaju ljudima antene sa krova, na lomacama spaljuju univerzitetske profesore, obozavaju Severinu i spremni su napasti i susedne republike jerbo su nam svi na ovom svetu bas neprijatelji.
za tikomira generalno smatraju da je pametan, a zapravo je samo opasan i prefrigan sarlatan. ucite ljudi i ostavite budalastine. malo je verovatno da se neko upravo na vama, radniku sa skoro nikakvim primanjima zeli okoristiti. osim naravno onih koji zele vas glas. mada ja vam pravo glasa ne bi ni dao... 8)
Sama se spasi
I ona na koju glasi
imam ja ednu knjigu za prekucavanje, pa ako si raspoložen..Smile))
Donna..
nemo samo cirilicu, latinicna mi tastartura
wink
Sama se spasi
I ona na koju glasi
ma jok.. samo su brojke i slova..Smile))
Donna..
okend, moze. kuckam sa 10 prstova
Sama se spasi
I ona na koju glasi
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:30 pm.