Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Stojko, Broj-jedan,Mannekenpisu,Neufatjeti sretjan ti i beritjetan rodjendan lol

se izvinjavam ako sam nekog preskochila oops
HU.. srećan rođendan..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
srećan rodjendan mladiću..da si ti meni veseo i srećan a sve ostalo kako bude wink :D
((http://s20.rimg.info/51addc7ae8d6f1a7f869debaf5b2cc29.gif))

Sve najbolje Smile
mi tje sami da dodjemo nemora ti da ni pozivljesh 8)
Sve bi Vas zvao na pitjance kako i dolikuje, al nesam tu večeraske idem u MI-2.... shock

ko što ti rekla Jana.. i MI-dva će dođemo..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Srećan rođendan Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Srećan rođendan :D
I u gradskoj vrevi i u tišini ravnica ja ću uvek čuti šum mora i krike morskih ptica...
Srecan rodjendan Carlos i sve najlepse. Smile
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
E GARAVI,KOME SAD MI OVO CESTITAMO RODJENDAN? rolllol

NEK SI ZIV I ZDRAV,PA KOJ DA SI! lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:28 pm.