Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dala midminka kljuc od foruma lollollollol
Toooo batice...napravi rezervni pa ga daj meni sad smo glavne baje,uvek smo i bili...al sad kad su nam kljucevi u rukama...jebeno im se pise mice mi lollollollol
Jel ti neko reko da si dosadan? roll Znaš da će svi da skoče kad provociraš Micu i prozivaš decu pa si zapeo ko vol. Dosado božja.
Taman kad pomislimo da ima nade da se zalečiš ti opet pobrljaviš. Žalosno ebi ga wink
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Mica se ne nervira izdržaće ona to wink
Jel ti neko reko da si dosadan? roll Znaš da će svi da skoče kad provociraš Micu i prozivaš decu pa si zapeo ko vol. Dosado božja.
Taman kad pomislimo da ima nade da se zalečiš ti opet pobrljaviš. Žalosno ebi ga wink
hahahhahah pa gde si ti meni cikina prasice a? lollollollol ti bi malko da mi ga zalecis a? lollol
hahahaha..... ko je blesav da se nervira?

svako chudo za tri dana...
Zilava je to kucka lollollol
Bla bla truć truć lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

jbg ti baš ne biraš i taštu bi
trla baba lan da joj prodje daaaaaan.... lollollol
trla baba lan da joj prodje daaaaaan.... lollollol
trljas ti malo i moju batinu svremena na vreme...ovo,ono kao u prolazu si lollollollol
Bla bla truć truć lol
Strpi se malo sad trenutno struca...neravan teren... lollollollol

jbg ti baš ne biraš i taštu bi
Vec sam joj ga lollollol
Ne mogu od onog batine da dodzem na red da je karam lollollollol Imas neku vezu ti prijatelju da me ubacis preko reda a???? lollollol
Alooooooooo!!! twistedtwistedtwisted

Nemoj vise slucajno da si dirao Micu, je li ti jasno??? twisted Magarchino...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:42 am.