Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pokrenut konstatacijom jedne forumasice, ostao sam malo zatecen.

Hteo bi da vas pitam, sta vama znaci uspeh, i sta racunate uspehom u zivotu?

Ovo je tema u naucnoj sekciji foruma, te molim vas da se ne muvate i ne spamujete temu! Samo ozbiljne komentare molim!
Samo ozbiljne komentare molim!

Hvala na paznji, i dovidjenja! roll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Zar sam te ja inspirisala?! shock
dok se vi muvate i spermujete odoh ja na druge teme a bas sam tela da budem ozbiljna roll

Hteo bi da vas pitam, sta vama znaci uspeh, i sta racunate uspehom u zivotu?

U tom slucaju, hajde da sklonim fosnu u stranu, i da malo prizovem zdravog razuma (uslovno receno).
Dakle, mojim licnim uspehom mogu da smatram svaki dan koji nosi kojekakve turbulentne momente, pred kojim ne pokleknem niti se predajem tzv.sudbini, vec cvrsto drzim uzde, i pokusavam da izbalansiram (za sad uspesno) poslovni i privatni zivot u kom sam ja mama troje adolescenata, pokusavam da budem dobar prijatelj i veran partner.
Sad, postoje momenti iskusenja, ali, ponavljam ponosna sam na to sto se ne predajem ocaju i tim zutim minutama!
Mogu za sebe da kazem da sam uspela u zivotu, a sta drugi kazu, to je meni manje bitno. Moja mantra je ''Zivi jer protiv zivih ne mozes smrcu'' winkwinkwink
tako znači.. mene u stranu a najviše +ova sam ti dala.. ako ako kuj me tuko po uši da ti dajem..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
svaka cast!
eto onda cu ja reci da je za mene najveci uspeh da polako izvodim u zivot dvoje dece, sa kojima sam u prilicno normalnom odnosu, i dovoljno je da ja znam da sam u struci bio najbolji na nivou Vojvodine, 2000-ih godina. prilicno sam zadovoljan svojim zivotom. :D :D :D
tako znači.. mene u stranu a najviše +ova sam ti dala.. ako ako kuj me tuko po uši da ti dajem..Smile))

Tebe sam spomenula u vidu ''zdravog razuma'' kako se o'ma prepoznas u negativnom smeru! rollrollroll

Tebe sam spomenula u vidu ''zdravog razuma'' kako se o'ma prepoznas u negativnom smeru! rollrollroll

hajde da sklonim fosnu u stranu

pa el to zdrav razum?!..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Sta je za vas uspeh?

Kad mi rucak , ne izgori ,kafa ne pokipi, ves operem na pravoj temperaturi , nemate vi pojma koji je to uspeh za mene lollollol
I da napomenem jos jedan uspeh, a to je status najribe foruma, zahvaljujuci Fosni!

A ti nastrana, nigde se ne nastranjuj pa'nuces, p'jana si! lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:22 am.