Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Magarac a lepši sam i pametniji,sve ribe me obožavaju a imam i đoku za razliku od tebe koji piša čučeći.

Nije sramota biti retardirani mongoloid.

Ima mesta kod mene gde lečimo takve oblike baš pored Napoleona,Staljina,Hitlera pa čak je i general Paton sa vama u sobi.

Ili možda želiš u versku sobu sa Isusom,Muhamedom i Mojsijem.
Dođi malo da mi promešaš dupe na magarećem đoki.

Mešaj,mešaj mongol.......
Papane seljački.....pazi kad budete razbacivali stajsko gnojivo po njivi da te ne izbace iz zaprežnih kola.....
Dođe magarac i zapuši usta retardiranim jajarama,poserem vam se u usta mongoloidi.
...što vi u Srbiji imate bolesne djece... :? :? :? jebalo vas i Kosovo i srpstvo, sve drugo pustite samo liječite tu djecu, pa će biti svega...a sa takvim idiotima propašćete... :? :? :?
rum_punch(manki)live.com
...ćaća ti je turčin...jebo te nikolić... 8)
rum_punch(manki)live.com
Uđem na sajt kad vidim poruku piše mi jedna ženska osoba(ime poznato samo meni)sa porukom

-fina ti slika-
Ja joj kažem beži ženska glavo ja sam ovde da jebem kralja i bogaljbudalu tek će ona meni-to je ista impotentna osoba,ne može da mu se digne pa je nervozan i maltretira sve žene na sajtu.
Zato sam ja tu ne sekiraj se izlečiće magarac tog mongoloida.

I dođem ovde da mu razvlačim debelo crevo i protresem krajnike lol
ima jedan vic sad se setih kaze ludak umislio da je zrno zita i ja sam zito pa ja sam zito i odvedu ga u ludnicu lecili lecili i na kraju kao izlezili...i sad treba da ga otpuste i kazu jel sad shvatas da nisi zito kaze shvatam ja znam da nisam zito ali ona kokoska mozda to ne zna lollollollollollol
Možda kraljeva retardirana devojka misli da je on kralj,pa ne želi da je razočara i glumata.....Xaxaxaxaxax
izgleda da vama obojici nije bas mozak gde treba
E djems bond nećemo se vredžamo.......ja kao lekar moram da se postavim u njegovu situaciju da bih ga izlečio.
nemam nista protiv nego bih rekla da prelazi i na tebe bez vredzanja wink
A jok mori to je bolest kod dece koja završe samo četiri razreda osnovne nas sa fakultetima ne kači ta boljka......mada kralj boluje od treće godine od autizma sa dodatkom mongoloidnog oblika lica i mozga......jedinstven slučaj u svetu.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:19 am.