Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pisite sta osecate, sta dozivljavate.. neka ovo bude strana poput odlomaka iz nasih dnevnika...
Mozete pisati koliko zelite u toku dana, noci.. kada god imate
potrebu da nesto kazete.. Budimo intimni javno..
Upoznajmo se preko svojih dana....
01.01.2008.

Danas sam ustala srecna.. pomislila na coveka kojeg volim..
Popila sam prvu jutarnju kafu uz kompjuter.. i poslala mu par
lepih reci.. 8)
nikom ne dajte da lije nashu Krv, zato shto je SRPSKA!!!
Mirom na rat idite i ratom Mir chinite!!!
ljubavlju na rat idite ali Krvlju Krv SRPSKU branite!!!
Stefan Nemanja

nema dana da ne pomislim na nashe koji i danas dan zhive u getu, a samo zato shto su nashi!!!

svako se rodi da pojednom umre, cast i bruka zhive doveka!!!

ko razume, shvatitje... winkwinkwink
Srecna ti nova godina Binicuuuuuuu....... :D

sta da kazem... bruka, a meni je muka..
dakle, 01.01.

Jedva ustadoh. Na posao sam stigla u 9.00 h, dakle sa zakashnjenjem od tzelih sat vremena. Uobichajen dan na poslu. Ruchala u 14.00, vecherala u 19.00

Dobila sam gomilu NG poruka, a i poziva. Kutza mi je rekao da me voli. :D
Dragi dnevnice,
Jutros sam ustala u 7.30 da kuvam kafu vrednom coveku koji danas radi. Pospremila malo kucu i sad pijem drugu kafu. Sneg ne prestaje da pada. Lepo je, belo je, tiho je...
Ne znam gde da nadjem hleb. Oces ti da trknes?

Voli te tvoja Malina
02.01.2008.

Trebala sam za Suboticu, ali sneg mi je poremetio plan. Odoh malo
da se promuvam po gradu, do prijateljice na kafu, pa je tu i vreme
rucku. Sneg je prestao da pada.
Od jutros se "durim". Pitam se, zashto?
Tuzna sam... Nekako, kao prelomljena... Smesim se baki da ne bi videla koliko me boli. Znam da ce joj biti jos gore onda.
Zvala sam sestru na kafu da ne budem sama, da pricamo o necem drugom, da zaokupim misli. I komsije ce danas doci iz grada pa cemo se videti kasnije, znam da im je tesko jer nisu bili pored iako znam da su uz mene. Kako dobri momci, obojica. Volim ih i nedostajali su mi.
Za koji dan ce Slava. Prva bez deke u procelju za slavarskom trpezom. Pa, ove godine nece ni biti slavarske trpeze kakvu pamtim od kako je mene...
Vatra pucketa...
Teska je ova tisina...
Sve je lepo, sneg napolju pada, porodica na okupu,
Ja trenutno jedem palacinku sa kremom i plazmom
i kuckam , jos malo , pa brisem idem na sneg malo. wink
Dragi moj

Polako prolazi i danasnji dan. Deca su dosla i opet je galama u kuci :D . Umesila sam kiflice, i prelepe su twisted . Kad nema niko drugi da me pohvali moram sama Tongue 8) !
realna realnost arrow uzas :!: isto ko da mi je neko prekino lijepi san i nikako ne mogu da se naviknem na ovu 2008 a jedna kiflica bi mi mnogo pomogla lol
Malo kasnim za vama. Sad sam ustala pijem kafu, naravno s forumasima u drustvu lol Razmsljam kako prodje jos jedna godina. Nisam svela racune iz prethodne i necu.
Danas mi je bas nikakav dan,trenutno sam na poslu i dodje mi da sve ove pacijente u lokalu izbacim napolje.
Ustao sam rano i ispratio devojku na manji put(10tak dana) oopsoops
Ocistio sneg u dvoristu i izveo psa u setnju(ta dva sata setnje jedini svetli trenutak danas)
Skuvao hranu ,nahranio macke i psa i dosao na posao.
I jedva cekam da posle posla odem opet u setnju sa psom.
Zelim vam svima sve naj,naj u ovoj godini sto je pred svima nama da vas mimoidju sve tuzne i ruzne stvari a da lepih bude na pretek.
Isto tako se nadam da ce ljudi na ovom forumu prestati da se kriju iza laznih avatara.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:07 pm.