Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

zedlion kaže...

pomalo se smirujem

Ne placi be... Ozdravicu valjda...sad
Malo rasprave, malo tuge, malo igre, malo umora, malo osmeha, malo pretrljane salate i leba...i tako, dan ko i svaki drugi.
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Petaklol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Vikend, brate..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Radnu subotu.Tako biva na petak.
Blago tebemrgreen
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
divan vikend
My heart beats only for you!!!
Kisni vikend, plakanjac zbog bazence...
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
   lajkuje ovo
Upravo sam zavrsila kasting za misu...Bila velika navala. roll
Osmijeh bliznjih...
My heart beats only for you!!!
Paraskeva kaže...

Upravo sam zavrsila kasting za misu...Bila velika navala. roll

Morski je ovaj s cvikeri. . Oma sam ga prepoznala po alat, lopatu..
Donna..

#marijaserifovic
damica kaže...

Morski je ovaj s cvikeri. . Oma sam ga prepoznala po alat, lopatu..

al mu je Jablan pocrvenio roll...mnogo ga je upregao...nego ko je ovaj zucak..prepoznajes li ga?
ja sam odmah prepoznala zedovu belu guzicu..evo ga prvi do tocka..srce moje romanticno...mora malo da osunca guzove
Posalamim onog ispod i iznad...
Mali dugokosi žućko do Morskog.. A ko drugi nego Mićkica..
Donna..

#marijaserifovic
Morski upario odijelce za Jablana i obucu...jedino on i Macak u obuci ovi drugi bosi..jao kaki su osjetljivi ni bosi ne mogu po njivi.
Mickica je jeo mnogo spinata kad je bio mali ..narastao je pofajn.
Koji je profin guz da mi je znat?
Posalamim onog ispod i iznad...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:26 am.