Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Odlucio sam da objavite sve moje nikove!

Pravilo: jedan nik po postu!

Visestruki nikovi ne vaze! lollollol

Прасић, па то су озбиљне ствари, због тога су мене брисали, а ти ставио то у зезанције ... који педер!
Tehnička pitanja ~ VAZNO OBAVESTENJE / nalog zedlion je lazan!

Pozdrav od BR:

Ja vec odavno i ne pokusavam da prebrojim Tvoje nick-ove, ZedLEMON(A), pa ne vdim problem u jos jednom manje ili vise...

p.s.
Човек престо да броји, колко их имаш!

Не глуми мајмуна, раја и не зна да се на серверу све то зна, према томе ако Админ има приступ серверу, онда би требо да испише овде једно 10-15 твојих дупликата, и ми ћемо то тражити од њега.
Поздрав од Бинића:

HAHAAAHAAAAAAAAAAAAAAAA

jedan mu treba za kiss-moodorator mu drugi treba, tretji da izvodi chlanitze na kafu, chrtvrtim zavodi, petim iznosi prostakluke i itd...Smile)) mrgreen

итд, итд ... све је јасно!
... moj prvi nik: neuhvatljivi, moj drugi nik: neuhvatljivi, moj treci nik... 8) :D Tongue
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
divna zemlja, fini ljudi... Luke come to the dark side.
ribopecac

Dženi kis mi ven vi met... jooooj... zvrlj zvrlj
kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!
il' si tigar il' si plijen...

TAPIJA NA PUSTO OSTRVO. Tonguemac... mac...
قِسْمَة الله أكبر ॐ श्री गणेशाय नम:
Мало од Капетана:

Ja vec odavno i ne pokusavam da prebrojim Tvoje nick-ove, ZedLEMON(A), pa ne vdim problem u jos jednom manje ili vise...

Btw. "Novi" zedlion ne moze da koristi moderatorska prava dodeljena prethodnom.

Rekoh ja, javiče se pre ili kasnije i neko od starih članova pa makar i postom iz prošlosti...tako su nekad stari forumaši prebrojavali biterlemonove lažne nikove kao što on danas prebrojava dedine...i zamera mu sve ono što je i sam nekad radio...kako se ljudi lako zaborave... winkwinkwink

А где је прича са колико туђих никова играш јер су ти људи дали лозинку, да овде с њима зајебаваш рају!
nisam dovoljno jaka da iskuliram neke stvari kao ostali formasi , boli me kada mi neko vredja decu , boli me i smeta nepravda , kad znam da nesto nije tako , boli me laz koju neko siri o meni da bi sebe uzdigao u ocima drugih formasa ...pa eto kada me to sve stigne ja odem ,ali se uvek vratim kao Goca_78 ....
Koji ste vi likovi... Da ne kažem "nikovi"... Arčite ovaj javni sajt za neviđene gnusobe i oćekujete nešto lepo da Vam se desi. Šta se to nalazi u ljudima koji nisu u stanju da verodostojno pretstave sebe... Dobro je rekao De Almi jednom prilikom... Tata Frojd bi konstatovao prvi stadium neuroze, koja sigurnu završavaju rascepljenom ličnošću... Trućanje i nagvaždanje bez kraja i konca... roll

P.S. Tja, šta reći...? :?

Не видим у чему је ту проблем, ја само стављам оне постове које су форумаши већ давно написали, и приметили да он `ебе рају са својим многобројним никовима, а шатро тражи доказе. Па они су на серверу, једна озбиљнија претрага и ствар је јасна!

p.s.
Који је то педер, сад да му бројимо никове, а ја га витлам зато што ми псује матер, јавно овде на форуму ... мађарска посла!
Лепо причаш Бата Коле, али имаш једног мајмуна који ти псује нон стоп матер (а родитељи нису живиWink, ја то схватам као тежак национализам и неподношење једног Мађара и једног Србина, другог објашњења нема.
Могу да игноришем за све што напише, али за псовање мојих не ... јадник, није ни свестан да то учини неком у реали, да би га људи сместа ликвидирали, поготово данас како је стање наелектрисано и нема те за пар стотина евра, можда и мање.
Kako bre psovanje šta vas je spopalo?
Koji ste vi likovi... Da ne kažem "nikovi"... Arčite ovaj javni sajt za neviđene gnusobe i oćekujete nešto lepo da Vam se desi. Šta se to nalazi u ljudima koji nisu u stanju da verodostojno pretstave sebe... Dobro je rekao De Almi jednom prilikom... Tata Frojd bi konstatovao prvi stadium neuroze, koja sigurnu završavaju rascepljenom ličnošću... Trućanje i nagvaždanje bez kraja i konca... roll

P.S. Tja, šta reći...? :?

Svaka ti cast!
Svako vidi tudji kretenizam, a ne vidi svoj...
To ti je kada ljudi nemaju pametnijeg posla. Izadjite malo napolje, druzite se sa ljudima u zivo (ako imate sa kim), izadjite sada na kisu, da vas opere i osvezi do gole koze, pa cete videti kakav je to fenomenalan osecaj! 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:36 am.