Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

da li su danasnji pucnji ustanicki?
zikica je dva srbina...
ne smem puno da serendam da me ne optuze da gledam shemale...
...
posto sam ko palcic... sam sa sobom...
...
Znam da je off topic ali jucerasnji datum je znacajan i za moju zemlju. Smile
Slovenija je pobedila Srbiju u basketu. 8)
Znam da je off topic ali jucerasnji datum je znacajan i za moju zemlju. Smile
Slovenija je pobedila Srbiju u basketu. 8)

HM...A JEL BILO STILSKI? 8)
Koliko moze biti, s obzirom da su basketashi... lollollol
Koliko moze biti, s obzirom da su basketashi... lollollol

SUDIJA JE NAJVECI STILISTA U CELOJ IGRI...SIJE I PARA KAKO ZELI lol
Hvala. Smile
Srbija je imala najmladju ekipu na prvenstvu, tesko je pobediti iskusne stare machore (ne mislim na Slo nego uopsteno) ali polako, docice i oni na red. Smile
Pre neki dan sam gledala dokumentarac Once brothers (V.Divac i D. Petrovic).... eeeee kakav je to tim bio...
Srbija je nekada, sa stilom, tukla i Amere, i Ruse, i sve redom... cak i kada su sudije bile protiv nas... Basket je igra u kojoj stil, ili lucidnost pojedinca, uz harmoniju u ekipi mogu da da ju neverovatne, i neocekivane rezultate...Ali, to je, davno proslo vreme...

NEMOJ DA SI MALODUSAN...GENI SI CUDO,DOCI CE PONOVO NEKI CUDNOVATI KLINCI KOJI CE OSVOJITI SVE KAO I NJIHOVI PREDHODNICI...KRV NIJE VODA,ZATO VERUJEM :D :D
Srbija je nekada, sa stilom, tukla i Amere, i Ruse, i sve redom... cak i kada su sudije bile protiv nas... Basket je igra u kojoj stil, ili lucidnost pojedinca, uz harmoniju u ekipi mogu da da ju neverovatne, i neocekivane rezultate...Ali, to je, davno proslo vreme...

Pluskvamperfekat....... shock

NEMOJ DA SI MALODUSAN...GENI SI CUDO,DOCI CE PONOVO NEKI CUDNOVATI KLINCI KOJI CE OSVOJITI SVE KAO I NJIHOVI PREDHODNICI...KRV NIJE VODA,ZATO VERUJEM :D :D

Pa, i slovenacku igru vode Srbi (brothers Dragić). lol

Pa, i slovenacku igru vode Srbi (brothers Dragić). lol

MORACEMO DA IH VRNEMO U NASE REDOVE! lollol
A sta da radimo? Da te gledamo u "oci"? :D wink
lollollollol O IZVINTE NA SMETNJAMA! lol

IGRA VAM SLIKA,IL PRED OCIMA DRMA? lollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:43 pm.