Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Naravno, red je, da prvi odgovorim...
Mislim da je nepotrebno, da naglasavam .... nisam Gay, ali ne vidim, ni jedan racionalan razlog, zasto nekome smeta, to sto je neko drugaciji, na bilo koji nacin...?!
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Nisam ni ja gej...pa se ne falim tim po ulicama...........Smile))
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
Pobegla iz skolice, ili "procitala" Sokrata... :?:

p.s. drago mi je, da si tu, makar i, na ovoj temi... Smile

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Bolje na temi nego na ulici .... Smile)))

Ćeš ideš podržiš paradu? Nisam znala da si čovjek sa tako široki vidici. Smile))
Prezirem nasilje, ali bih, tako slatko........mater, onim majmunima sto hoce da ih tuku... twisted

bitno mi je da li je čovek čovek ili ne.. a njegovo sexualno opredeljenje je njegova stvar.. ako žele da šetaju, neka ih.. šetamo i mi ulicama glavnog grada godinama.. msm štrajkovalo se nije da nije..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
potpisujem a loverka će da turi muhur lol
Kod Mice e pečat......... Ma zaboli me iskreno ko je ko... Evo gledam onI bitubo, što e dolazio u čitaonicu e bisex... Htjela d mu pošaljem poruku da nam se pridruži na forumu, pa se onda mislim... pojeli bi ga ovdI bre... a menE on interesantan ... Smile))
Kod Mice e pečat......... Ma zaboli me iskreno ko je ko... Evo gledam onI bitubo, što e dolazio u čitaonicu e bisex... Htjela d mu pošaljem poruku da nam se pridruži na forumu, pa se onda mislim... pojeli bi ga ovdI bre... a menE on interesantan ... Smile))

Ljudi se dele, ISKLJUCIVO, na dobre i lose.... :!:

jes da govoriš pravo, al ne vikam mi na sestru slatku..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
mmmmmmmmmmmmmm volem ja kad on vika...... Smile)) Smile)) Smile))
Ako Vispi pristane, pitacu te.... lol

A što Vispi da pristaje? shock Ne diraj mi bre u dijete...ljubi ga tetka.... Smile))
опет нека педерска манифестација, ... на каменолом па се `ебте!
A što Vispi da pristaje? shock Ne diraj mi bre u dijete...ljubi ga tetka.... Smile))

Nas dvojica se, dogovorili... Nisam valjda dzabe, kupio onoliko pivo.... :?:

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:23 am.