Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da reaktiviramo staru temu, odenemo je u novo ruvo i konfrontiramo nove argumente.
Zar ti nisi, najbolji (zivi ) dokaz.... :!: :?:
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Zar ti nisi, najbolji dokaz.... :!: :?:

Jesam ali si i ti. wink Dokaz cu priloziti u fazama, u narednim postovima. lol
mi ne znamo sta je vreme...

I taj "mali" segment je ukljucen u temu.
Pali masinu... arrowarrowarrow

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
jok, ti ne znas da skrenes... levo, kod Albukerkija... wink

ja verujem i vec putujem kroz vreme i znam sta ce sutra da se desi :D :D

Svi mi putujemo kroz vreme. Tongue Ovde se misli na ubrzana savladavanja vremenskih distanci u smeru vremenske strele ili suprotnom smeru. roll
a to mu dodje ko neka precica a? roll recimo hocu na neko odredjeno mesto i sta treba put pod noge i da kuc kuc na njen prozor :D

Moovas Micu kad je bila mlada? shockshockshocklol
haha e procito si me iz 1 :D

Zeko, to je vec daleka proslost a tek smo u fazi razvoja masine. Budi malo skromniji! lol
kroz vreme,iskreno,NE,citao sam o tome,to su budalastine,vreme je nemerljiva pojava,mi samo merimo protekle delove,tj. periode vremena,ali u putovanje kroz prostor,i tzv. crvotocine ili precice kroz prostor svemira da,to je dokazano
Carpe diem.Acta,non verba.
vreme nema periode, mada mi merimo pomocu oscilacija, i od svih prirodnih velicina vreme merimo najtacnije.
postojanje crvotocina nije dokazana, ni teorijski razvijena.
Mnogo je ovde dilema.

Ako vreme posmatramo kao nas subjektivni dozivljaj niza dogadjaja koji jedan drugom prethode ili slede, uobicajeno je da se govori o sadasnjosti, proslosti i buducnosti (cak imamo i takva glagolska vremena).

Moze li neko da mi objasni sta je to sadasnjost? :? cry
Sadašnjost je pre budućnosti a posle prošlosti 8)

To je otprilike. Mene zanima egzaktnije. Evo, ako kazem sadasnjost je SAD, to vec vise nije sadasnjost. cry
Mnogo je ovde dilema.

Ako vreme posmatramo kao nas subjektivni dozivljaj niza dogadjaja koji jedan drugom prethode ili slede, uobicajeno je da se govori o sadasnjosti, proslosti i buducnosti (cak imamo i takva glagolska vremena).

Moze li neko da mi objasni sta je to sadasnjost? :? cry

постоји нулто време, минус време, и плус време, све доказано ... и ту је крај приче. Затварај тему Tongue
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:19 am.