Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Moj favorit je Denis Mukwege, necu vam kopirati sa Wikipedije ko je on i sta je to uradio i jos radi , to mozete i sami da procitate, no da se vratimo na forumski nivo, koga bi ste sa foruma i zasto kandidovali za Nobelovu nagradu :D
jedino moj pobratim zasluzuje nagradu. on se najvise zalagao da ovaj odavno mrtvi forum zivi i za vreme letnjih zega i zimskog sna. u to je animirao i poveliki broj clanica, koje su radoznalo, do dana danasnjeg ostale na sajtu.

Njemu sledi Nobelova, ili nagrada za zivotno delo od admina!
a ima li ti taj pobratim imena il treba da znamo celu tvoju forumsku familiju ? lol
Ja bih nominirala definitivno Viteza bez oklopa. Smile
Covek koji je originalan, duhovit, izuzetno inteligentan, definitivno ima onaj old-school muski sarm, intrigantan, misteriozan (poput forumskog fantoma)... :D
Osoba koja je svojim bitisanjem ovde ostavila veliki pecat, otvorila mnoge interesantne teme, svojim komentarima ponekad podigla prasinu i jos dodatno zapaprila situaciju ali mislim, da ni u jednom trenutku nije bio zlonameran, niti je ikada pokazao nepostovanje prema zenskom delu foruma (bez obzira sto je umeo da "bocka" i malcice provocira). Smile
Eto, toliko od mene. Smile
Vidim, imamo slican ukus lavice. :D
Ali zbog sveopsteg doprinosa na forumu, zbog njenog zalaganja da se vratim kad odlucim definitivno da se vise ne vracam na forum i ne samo ja, zbog njenog nacina da nas sve nasmeje cak i kada nam je dan otishao u pm i time podigne raspolozenje sa -100 na +1000, zbog njenog visegodishnjeg "rada" na forumu , Nobelovu nagradu zasluzuje definitivno DAMICA!
Slazem se, ali to su vec forumski Oskari. :D
Ona je fenomenalna, pozitivna osoba i veliki humorista i ja je jako volim ali to nije u oblasti Nobela. lol
a ima li ti taj pobratim imena il treba da znamo celu tvoju forumsku familiju ? lol

kako ne znas mog pobratima, on je osvojio najvise srca od clanica. ma on ti je kao srednjovekovni Vitez, castan covek!
Vidim, imamo slican ukus lavice. :D

nije to do ukusa, covek se jedino potrudio da otvara nove teme, kada je forum krizirao, i jedno vreme je i vodio forum svojim komentarima.

winkwinkwink
znachi MIKA lol

za njim uzdisu sve clanice, koje sam sreo. :?
Ja samo zelim mir u svetu! lol

(to je moja kampanja) Tongue
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
znachi MIKA lol

Ja ne. Smile Mislim, jako je simpa ali ne uzdisem! :D
znachi MIKA lol

Ja ne. Smile Mislim, jako je simpa ali ne uzdisem! :D

tebe nisam sreo! lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:31 am.