Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li se trudite da pomognete nekom cak i onda kada vam taj neko pomoc ne trazi?
помого би, што да не, ионако ми мачке поједу 150 евради месечно, ал немам пријатеља shock
Ne volim da trazim uslugu, uglavnom ne zelim ni tudju pomoc, mogu sve sam. Ako treba, pomazem, ali uvek iznad nivoa patetike.
I sta se onda desava? Dodju mi u najnezgodnije vreme sa nemogucim zahtevima i ne razumeju ako ih odbijem. Misle da ih lazem. Kao deca su. Ali ajde, ako mogu, opet pomognem. Zivot od mene zeli da uvek ja budem najjaci. Pa, trudim se.
Da ne bude zabune, tema se odnosi na pruzanje pomoci koja nije trazena.

Ilustracije radi: neko provocira ili podbada mog prijatelja sa foruma a ja, nicim izazvan, skacem da ga branim.

Primjer je trivijalan a tema nije inspirisana desavanjima na forumu...
Ako mogu da pomognem, naravno.. a ako ne, ćutim i gledam u pod Tongue ..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
((http://img845.imageshack.us/img845/1876/lmra.jpg))

Ilustracije radi: neko provocira ili podbada mog prijatelja sa foruma a ja, nicim izazvan, skacem da ga branim.

... пример ти је добар, то код нас на форуму има сваки дан, витлају те неки лудаци, а онда их други подржавају, што је још интересантније и рибе се умешају, па и оне, ничим изазване, почну да витлају и тако у круг ...

pa sto ne kazes da je o forumu! znaci:

Uvek sam branio clanice koje su napadane na osnovu da mnogo pisu, otvaraju tema, te ovo, te ono, mada sam kasnije shvatio da su iza napada zesto druge ljuobmorne zene koje huskaju muskarce, a oni se lako prodaju.

Branio sam preteranih napada slabije. To je sve OK.

Onda su neke pocele da me prizivaju u pomoc u neprincipijelnim svadjama gde nije bilo bitna forumska sloboda i postovanje drugih, vec cisti zenski ego.

Postao sam moderator, radio sam uvek principijelno. Kada mi je neki prijatelj prisao da mu ucinim uslugu, osecao sam se vrlo neprijatno, jer iz principa ne popustam. Gubio sam prijatelja i zahvalan sam bogu za to.

Copor je inace uvek u pozadini i pristrojava se potpuno pristrasno onoj strani koja mu je simpaticnija, obicno prevrtljivim budalama.

Danas je forum vec ostario, vecina clanova je imao neku lubavnu aferu, i vise ne vidis ko koga i zasto napada. Uglavnom je u pozadini ljubomora, sujeta, povredjen ego.
Ne trpim nekorektnost i bezobrazluk. Onda udaram i bez trazenja pomoci. Ja mogu i moram sve.

Uvek sam branio clanice koje su napadane na osnovu da mnogo pisu, otvaraju tema, te ovo, te ono, mada sam kasnije shvatio da su iza napada zesto druge ljuobmorne zene koje huskaju muskarce, a oni se lako prodaju.

Onda su neke pocele da me prizivaju u pomoc u neprincipijelnim svadjama gde nije bilo bitna forumska sloboda i postovanje drugih, vec cisti zenski ego.

Postao sam moderator, radio sam uvek principijelno. Kada mi je neki prijatelj prisao da mu ucinim uslugu, osecao sam se vrlo neprijatno, jer iz principa ne popustam. Gubio sam prijatelja i zahvalan sam bogu za to.

Copor je inace uvek u pozadini i pristrojava se potpuno pristrasno onoj strani koja mu je simpaticnija, obicno prevrtljivim budalama.

Danas je forum vec ostario, vecina clanova je imao neku lubavnu aferu, i vise ne vidis ko koga i zasto napada. Uglavnom je u pozadini ljubomora, sujeta, povredjen ego.
Ne trpim nekorektnost i bezobrazluk. Onda udaram i bez trazenja pomoci. Ja mogu i moram sve.

Zaboga, Bitere, nije rijec o forumu. Pa, lijepo sam napisao. roll
А шта је то мУдоратор? Јел се и он сигра с нама?
ovde nije izrazeno, ali na moderisanim sajtovima cesto se stvara zenski klan od oko pet sest seksualno doninantnih tracara, koje stvore vlast u pozadini. neki od njih postaju i moderatori i dok admin shvati, ode forum u tri lepe. one sve znaju, one sve mogu, ruse novajlije i bilo koga ko im se suprostavi. ujedes jednu i na vratu imas gomilu koka koja te uleda. izgubi se sva radost pisanja.
A znači nije vezano za forum? Jeste, jeste.. Vezano je za forum? Ne, ne, nije..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep

Zaboga, Bitere, nije rijec o forumu. Pa, lijepo sam napisao. roll

ja sam procitao da pitas za forum. jeste da sam popio izvesnu kolicinu sampanjca... fokus vida mi nije bas funkcionalan.
A znači nije vezano za forum? Jeste, jeste.. Vezano je za forum? Ne, ne, nije..Smile))

... ма јесте Tongue

mico, postojimo samo ti i ja i forum. izvan foruma nema ni tebe, ni mene! reci da nije tako! lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:26 pm.