Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Je strašna naprava. U rukama one boginje pravde koja vitla sa mačem, a sve sa povezanim očima . . . ma bwe . . . još nam i nije toliko loše obzirom na uslove.

Plajvaz
To j' ono mastiljavo sto zasiljim s britvu, pa opljunem, pa samo nizem.... glupost do gluposti....

TELEFON
saputanje,vesti,daljina,ogovaranje,iznenadjenje,blebetanje,..Nesto bez cega zaista ne mozemo,sto nam ispunjava dobar deo vremena i koja uvek grejemo svojim neznim rucicama Smile

KNJIGA
lektira, recimo kao Skorojevici, mislim da bi mnogi trebali ponovo da utvrde to gradivo iz osnovne shkole, a kamo li politichari... wink wink wink

trema...
Trema je ono sto me obuzme pred njom, pa iako sam tu, u stvari me nema. Smile

AUTOMOBIL
Prevozno sredstvo, od tacke A do tacke B! Zlo bez kog se ne moze evil .

ISTINA
Apstraktan pojam kome se ne moze utvrditi ni oblik ni poreklo. Svako ima svoju.

MISLJENJE
Ja mislim da mislim recima. Mislim o misljenju...kad smislim sta reci o misljenju ja cu bez ustezanja to reci Tongue

LAZ
Laz je izmisljotina u koju svi veruju. A kad im kazes istinu, kazu da je to laz. Budiboksnama.... Smile

BANANA
To je votje(?) sa korom, zhute boje, a ako je drzhish u frizhideru, kora potamni. Najbolja je u votjnoj salati... lol lol lol

((http://www.fotorola.com/uploads/3ecd9f1f5e.gif))

BAZEN
Ba Zen je bosanac koji izucava Zen budizam.... Smile

SKAKAONICA
Toj je ono metalno, sto nikad nije samo nego ima ceo svezanj... Cepa dzepove....Obicno ne znam gde je pa ga trazim... a kad ga nadjem i gurnem, uvek se ispostavi da je pogresan...

PAPAJA
pa-pam ja, a mozhesh i ti...

Krokodil
To je onaj sto se rasplace nad tvojom sudbinom kada te pojede. Ima ih puno u Srbiji....

PAPAGAJ
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:49 pm.