Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

shockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshock
STAAAAAAAAAAAAA?????????????????????? sta koliko?????????
Pa za taj cu ja jos da platim.
Nisko,jadno i bedno kao i život koji vodiš bedastoćo.
Kralju, majmune, pre nego sto postavljas informacije o nekima, trebalo bi malo da se zapitkujes.
Ja bi ti predlozio da ekstra brzinom brises temu, jer si zagrebao na opasan teren. Kontrin muzov je izuzetno mocan covek u svakom smislu i iscackat ce te pa da se zavuces u najsmrdljiviju septicku jamu u Gambiji, on ce te naci! Nisam siguran da ces poziveti do prvog. Raspitaj se malo! twistedtwistedtwistedtwistedtwistedtwisted

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, koja si ti budala!
grohotom se smejem!

lollollollollollollollol
Kralju, majmune, pre nego sto postavljas informacije o nekima, trebalo bi malo da se zapitkujes.
Ja bi ti predlozio da ekstra brzinom brises temu, jer si zagrebao na opasan teren. Kontrin muzov je izuzetno mocan covek u svakom smislu i iscackat ce te pa da se zavuces u najsmrdljiviju septicku jamu u Gambiji, on ce te naci! Nisam siguran da ces poziveti do prvog. Raspitaj se malo! twistedtwistedtwistedtwistedtwistedtwisted

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, koja si ti budala!
grohotom se smejem!

lollollollollollollollol
Pozdravi ga i recimu da ponese brdo vazelina...da ga nebih jebao na suvo lollollol i nastavi da se smejes grohotiTJno lollollollol
Ko je ostavio otkljucana vrada od ludnice pa ovaj bolesnik pobegao? evil

Idi leci se mentolu ne smaraj vise ljude, kretencino bolesna!!!! evil
On ima samo jedan problem! Ocajnicki mu je potrebna paznja. Nesto su debelo zasrali u njegovom detinjstvu. Otac i majka gastarbajteri, radili po ceo dan. On ostavljen sam, odbacen od drustva. jos ga ufatili domaca deca pa ga malo prevaspitavali jer strci. Eto njemu traume za ceo zivot.
najgore je u svemu da je on sebi obecao, ako ga niko ne voli, postat ce najgori. sada prkosi i sebi i svetu i unistava sam sebe. a tako je lako mogao da bude omiljen i popularan. par lepih reci...

no, glup je...
najgore je u svemu da je on sebi obecao, ako ga niko ne voli, postat ce najgori. sada prkosi i sebi i svetu i unistava sam sebe. a tako je lako mogao da bude omiljen i popularan. par lepih reci...

no, glup je...

lepo ja kažem,stvarno čovek mora da oseti prema njemu sažaljenje kad sagleda šta piše,kakve slike postavlja kao profilne, kakve teme otvara
tuga crycry

no, glup je...

lepo ja kažem,stvarno čovek mora da oseti prema njemu sažaljenje kad sagleda šta piše,kakve slike postavlja kao profilne, kakve teme otvara
tuga crycry
Sto si juznije,sve ti je tuznije...umem ja i tuzno da jebem. Ne jebem ja samo vesele...odlicno jebem i tuzne wink

no, glup je...

tuga crycry

uzalud sazaljenje, kada je nezahvalan prema bilo kakvim pozitivnim ljudksim gestom. Neki ljudi imaju komplekse koje im blokira mogucnost da se oporave i budu prihvacene. covek proba jednom, dva put da pomogne, a posle samo odmahne rukom i pobegne glavom bez obzira. sta ostaje u slucaju da napada? tuci ga motkom, da se jos vise istraumira. ovo drustvo jednostavno nema ni vremena, ni strpljenja za debile.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:00 am.