Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da cujem vasa iskustva,ako ih je bilo(mislim na nesto duze od 1-2 nedelje),koliko je trajalo i da li neka ima srecan kraj? Smile
zauzet sam cim zavrsim napisacu nesto Tongue

o, jeee
Da cujem vasa iskustva,ako ih je bilo(mislim na nesto duze od 1-2 nedelje),koliko je trajalo i da li neka ima srecan kraj? Smile

Ima... Smile))
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
ako ima kraj.... el to onda sretjno?
veza preko neta i nije veza ako sve pocne i zavrsi na dopisivanju.
Znate šta vas dvoje... ebite se... pa zar nećemo imati svadbu uskoru na formu? Pih... jeste mi nIkakvi ....Smile)))

Za Slađu i Stojka .... Smile))

ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
Znate šta vas dvoje... ebite se... pa zar nećemo imati svadbu uskoru na formu? Pih... jeste mi nIkakvi ....Smile)))

vid nju...... odma bi na sex? tztztztztz...... shock
i ja se zenim cim nadjem neku stariju gospodju (40-45), ove moje vrsnjakinje (25-30) su neozbiljne

"Samo retki, nadju retke..." , nije bitno, gde i kako... Smile
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!

Ima... Smile))

Drago mi je... Smile
ako ima kraj.... el to onda sretjno?

Mislim na to da su u dugoj vezi,da funkcionisu kao jedan...da jednostavno uzivaju u zivotu... Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:44 am.