Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Inspirisana nekim zenskim razgovorima na tu temu, zanima me devojke moje, kada prestajete biti umiljata, slatka stvorenja i postajete zmija otrovnica? Smile Ovo je naravno vise u sali misljeno, mada verujem, da svako ima i tu nazovimo "mracnu" stranu. Koje su situacije, koje vas nateraju, da izbacite svoje kandze? Wink Izvinjavam se unapred, ako je takva tema vec postojala.
svaka zloupotreba moje licnosti ( dobrote, davanja, ...)
Koje su situacije, koje vas nateraju, da izbacite svoje kandze?

Situacije koje zahtevaju samoodbranu i odbranu.
Onog trenutka kad se prema meni neko ponasa kao zivotinja i sama se pretvorim u istu wink 8)
Inspirisan nekim muskim razgovorima na tu temu, utvrdili smo sledece, da je tu proces malo obrnut. Svaka zena je zmija otrovnica, pa samim tim nikada ne moze to postati jer je vec to, samo je stvar u umiljatim i slatkim maskama koje pokazuju. Priznale vi to ili ne tako je.
svaka zena je vestica samo je razlika kolko uspesno moze da glumi dok ne pokaze pravo lice wink
Zaista mi je nivo tolerancije ogroman, i svesno drugima dopuštam previše...Bilo da je reč o vezi ili o prijateljstvu...I treba mi baš dosta vremena da se iz umiljate devojke pretvorim u zmiju otrovnicu..Najviše me nervira da neko ko me je slagao a pritom i sam zna da mu nisam poverovala i dalje ubeđuje u tu istu laž,e to me izluđuje..jer ne volim kada neko zloupotrebi moje poverenje, ljubav....Da ne bih smorila, retki su oni koji su upoznali moju mračnu stranu, i verujem da nebi više nikada to poželeli..jer tada sam gora od evil
E..tako...
Auu..al se ja raspisah...
svaka zena je vestica samo je razlika kolko uspesno moze da glumi dok ne pokaze pravo lice wink

A vi muskarci, nikada ne pokazete svoje pravo lice? Smile Budimo objektivni.
Suosecam sa muskim svetom..

Uopste mi nije tesko ziveti u muskom svetu sve dok u njemu mogu biti ZENA lolwink

Ako budes dobar dacu ti da napravis jedan krug na metli wink

ja imam samo jedno lice, istina ruzno Unhappy mi smo onakvi kakvima ste nas vi nacinili svojim ponasanjem
zene su zlo

Ako budes dobar dacu ti da napravis jedan krug na metli wink

pa da me gurnes sa metle wink neka hvala
A vi muskarci, nikada ne pokazete svoje pravo lice?

Evo ti odgovor na zadatu temu. Pravo lice. Ne pretvara se umiljata maca u zmiju otrovnicu, nego obrnuto.

ja imam samo jedno lice, istina ruzno Unhappymi smo onakvi kakvima ste nas vi nacinili svojim ponasanjem
zene su zlo

samo bi te malo ispravio aco, u pravu je zlambadi :D sami biramo. Ali uvek moze kako hoce, sta hoce ali ne moze dokle hoce... lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:30 am.