Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Viking, sve sto si napisao stoji. Smile Ja nisam rekla, da muskarac napravi zenu zmijom, nego koja situacija utice na zenu, da sama sebe transformise u "zmiju". Smile Niko ne moze tebe pretvoriti u nesto jer sve izlazi iz osobe same i njenog karaktera.
Hvala ti za ove realne postove, svidjaju mi se. Smile

Shadow, dete, shvati da nisi ti jedini koji ima taj carobni stapic i da se Zemlja ne okrece oko njega. Wink I zene isto tako mogu, da biraju. A kao svaka stvar na svetu i taj stapic ima rok trajanja, zar ne. Smile Mislim, da su vise muskarci pogodjeni i teze priznaju to, kada zena odluci, da potrazi drugi carobni stapic (pogotovo ako je ona "TA" sa kojom bi voleli biti), nego sto je to slucaj sa zenom. Kao sto je Viking spomenuo, mi se brze prilagodjavamo i umemo, da pricamo o svojim emocijama, a vi to radite svako na svoj nacin, kao npr. zena se zenom izbija.. Sad da li to zaista pomaze veliko je pitanje, a obicno je kratkog roka. Svi smo mi bica, koja ceznemo za blizinom na takav ili drugaciji nacin. Tu smo bar slicni. Smile Mada, kao sto sam rekla vec ranije, nismo svi isti, karakter igra glavnu ulogu.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:54 am.