Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Hajde da cujem vasa misljenja,za i protiv....Zasto za,zasto protiv?
Nije. Smile
Pravilo br. 1, ako zelis da ostanes "nedodirljiva": cuvaj svoju privatnost i svoje privatne slike, k'o oci u glavi. wink
jel ti kad ides u wc vodis i partnera ? NE? Pa shto bi ga dovodila na forum onda? lol
Da li je dobro prikljuciti i partnera na forum?

Supruga , nikako ne priljucuj ovde decka vec mozes lollollol
more ženo, kad sam na forumu ni u wc ne idem..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Nije. Smile
Pravilo br. 1, ako zelis da ostanes "nedodirljiva": cuvaj svoju privatnost i svoje privatne slike, k'o oci u glavi. wink

idea
mori sve u gacke el tako lol

znaš me, znam te..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep & Damica
Pa mene je moj partner i prikljucio na ovaj forum, zasto ja njega sad da izostavljam?! shock
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
ima pink pantera..Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
ima pink pantera..Smile))

Jes, imam, i rek'o mi, ako zelis da me bolje upoznas (posle 16.godina braka) unidji na ovaj forum da se upoznamo!

A ja mlada i naivna pristala! rollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Vsaka izkušnja je odlična šola. :D :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:44 pm.