Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nedavno sam imala diZguziju, nimalo produktivnu, s nekim vezano za ovo dvoje.
Dakle, moje pitanje je, nimalo iracionalno, da li se moze ovo dvoje podeliti?
Da li je realno idealizovati (mada je i to OK) neku ljubav, a izmedju toga ne osetiti bar truncicu strasti?
Kako biti veran tom idealu ljubavi bez strasti? Koliko taj sam moze trajati?
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ali, pazite, Ljubav je sa velikim ''LJ'' wink
s kim?..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
bemti kakve ti diZguzije vodis umesto da se bavish strasno ljubavlju roll
Ako je sa veliko LJ, ondak nije vs strast, nego vel'ko LJ sa strascu! :D
s kim?..Smile))

Pa s njim..........ču pitanja.......... Smile))
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
elem, nedavno je jedna rekla, nije svaki muskarac za sve.
vala tako je i sa zenama.
znaci kad se dvoje nadju, sama hemija i sve sto pripada uz tim ce odrediti vrstu odnosa. ne moze se tu nista siliti.

eto, tako...
a htela si da pitas? Smile

Za nepismene sledi prevod u vidu znakova interpunkcije, a oni izgledaju ovako :?: ...pa, ako, taj neko i izmedju njih ne vidi pitanje, moje pitanje, tj. znak čuđenja, nije njima upućen, hvala na pažnji i doviđenja! Tongue
imas odgovor iznad, ako se udas za drugoga, meni vise ne trebas!

lollollol
elem, nedavno je jedna rekla, nije svaki muskarac za sve. vala tako je i sa zenama.
znaci kad se dvoje nadju, sama hemija i sve sto pripada uz tim ce odrediti vrstu odnosa. ne moze se tu nista siliti.

eto, tako...

Vala je ta neka pogresila... neki nisu ni za sta! lollollol
ma ne pitam te šta si pitala.. nego s kim?..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep & Damica
elem, nedavno je jedna rekla, nije svaki muskarac za sve. vala tako je i sa zenama.

eto, tako...

Vala je ta neka pogresila... neki nisu ni za sta! lollollol

o takima nismo ni pricali! lollollol
ma ne pitam te šta si pitala.. neko s kim?..Smile))

Anam ženo 2x ti odgovaram ........a njim bre, s njim .......... Smile))

lol
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
ma s kim je imala diZguziju?..Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:23 am.