Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

UJUTRO: Probudiš se, pogledaš na sat - 07:00, odspavaš jos 5 minuta, ponovo pogledaš na sat - 08:30!

NA POSLU: Pogledaš na sat - 13:00, radiš 20 minuta, ponovo pogledaš na sat - 13:02!

UVEČE: Počneš sa seksom, pogledaš na sat 22:30, j***š sat vremena, ponovo pogledaš na sat - 22:40!

Koliko je vreme relativan pojam... shock
a shto ti uopste gledish na sat ebotesat lol

Ne gledam ja, Ljeposava gleda.... shock
nego da se ti potrudish malo, ne gleda ona na sat shto joj lepo neg sto joj dosadno, ne bi me chudilo sledeci put da otvori ukrshtene rechi i pocne da reshava dok se ti znojis lol
jao ludaje majko moja, odakle ti inspiracija blesoooooo lol
nego da se ti potrudish malo, ne gleda ona na sat shto joj lepo neg sto joj dosadno, ne bi me chudilo sledeci put da otvori ukrshtene rechi i pocne da reshava dok se ti znojis lol

Ama ona igra fliper...... shock
jao ludaje majko moja, odakle ti inspiracija blesoooooo lol

Drogira se..... shock

Ne gledam ja, Ljeposava gleda.... shock

a ko te tuko po tu proČELAVU glavudžu da jojzi kupueš sat?..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica

no comment lollollol
ma ne morash ti nishta da kometarishesh, sve sam mu reknula u lice lol
E nek si mu rekla ja nisam imala srca da mu kazem lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:11 am.