Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

(http://www.pressonline.rs/upload/boxImageData/2013/11/2/205075/395799_dileri_origh.jpg)

Udruženje građana "Sveti Sava" objavilo je na svom Fejsbuk profilu "crnu knjigu", odnosno spisak svih dilera droge s njihovim slikama, mestima stanovanja i načinu na koji i kome prodaju drogu u Lazarevcu.

...

Strah je okovao Lazarevac. Narko-dileri, čija su imena i slike objavljeni na Fejsbuku, pretnjama i najavljenom osvetom uterali su ljudima „strah u kosti”. Samo na pomen Udruženja „Sveti Sava” i njihove crne knjige dilera droge, u policiji zatvaraju vrata, a prolaznici na lazarevačkim ulicama spuštaju glavu. Svi se plaše da će biti upamćeni i da će se narko-dileri osvetiti za javno žigosanje njihovih kriminalnih poslova

A vi? Hocete da cutite?
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
Jok,ako ti treba pajdo ili sta god.. ono javi se... 8)
Bojim se da nisam dovoljno naivan da bih uzeo učešća u temi.
Alkoholom protiv droge.Bolje krigla nego igla! lol
ljudi moji, mozete podrzati gradjane Lazarevca i generalno gradjane Srbije tako sto cete ove fotografije podeliti na svakom mogucem mestu i jednostavno razblaziti pritisak koji je na tip ocajnim i postenim ljudima.
Neku osnovcnu hrabrost i odlucnost za bolje sutra nase dece ipak morate imati. Ako vise ni toga ne bude u Srbiji, ako se prestajete boriti, ima li uopste smisla da zivimo u drzavi i da ova zemlja uopste posoji?
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
To što su uradili građani Lazarevca je totalni promašaj, skočili su sami sebi u stomak i napravili sebi probleme. Ovo je Srbija ljudi osvestite se, glavni uvoznici i dileri droge se nikad neće uhapsiti, samo ovi lokalci od 50-100 grama i to koga nameste veliki igrači da padne. Sve ostalo su samo bajke o boljem i pravednijem životu.... shock
jel imate vi decu? kada budete imali, i onda cete se uvuci u mislju rupu?
kakav ste vi to stvarno narod kada se povlacite i prihvatate kriminal i korupciju?
Unhappy
Krenula je drustvena akcija od ocajnih gradjana, koji su ocajni i zbog milion drugih stvari i ne samo zbog ovoga. Mozete to podrzati makar i sitnim gestom da stvari krenu nabolje. Ne ocekuje se od vas da sad iznesete spisak lokalnih dilera, ali malo dobre volje i zelju za bolju buducnost je realno za ocekivati.

Vi naravno imate moc da svojim skepticizmom i zeljom za eksponiranjem sebe na forumu i smanjite znacaj pozitivnog drustvenog pokreta, ali da li je to ispravan potez?

Ako iko podrzava gradjane Lazarevca, makar neka postavi tackicu na post svaki dan, da ona bude na glavnom ekranu.
gradjani su izneli, novinari ih podrzali, sad se ne razmislja o tome sta je trebalo, vec kako dalje. dalje se ide opstom drustvenom podrskom i zastitom postenih. ne treba tu puno polemisati.
ako je reagovanje bilo ishitreno, bilo je samo zato jer drustvo ne staje uz njih. kada bi vecina stala tamo gde treba, uopste se i ne bi nikom palo na um da je reagovanje ishitreno.

ovoga puta nije pitanje politicko ili nacionalno, pa da se zaebe i da stane na pogresnu stranu, treba samo biti ispravan.

sad niko ne sme da upita zasto policija cuti i na koga smo uopste glasali na izborima? alo bre! ja ne zelim da zivim u takvoj drzavi!
jel imate vi decu? kada budete imali, i onda cete se uvuci u mislju rupu?
kakav ste vi to stvarno narod kada se povlacite i prihvatate kriminal i korupciju?
Unhappy

Ajde idi prijavi nekog lokalnog dilera u policiju kad si toliko hrabar i pravedan. Pa ta ista policija ce da ti napravi haos od života što im se mešaš u posao. Lako ti je ovde da budeš hrabar i da glumiš pravednika, diskonektuj se i idi stavi sliku nekog dilera na svoj fb nalog i kaži mu da prestane da diluje drogu jer to ne valja..... shock
arrow
ako je reagovanje bilo ishitreno, bilo je samo zato jer drustvo ne staje uz njih. kada bi vecina stala tamo gde treba, uopste se i ne bi nikom palo na um da je reagovanje ishitreno.

ovoga puta nije pitanje politicko ili nacionalno, pa da se zaebe i da stane na pogresnu stranu, treba samo biti ispravan.

sad niko ne sme da upita zasto policija cuti i na koga smo uopste glasali na izborima? alo bre! ja ne zelim da zivim u takvoj drzavi!

Pa zbog takvih kao ti nam je i država takva, seru i kenjaju i prave se pametni, sve dok su ušuškani iza monitora, ajde budi hrbar pa izadju na ulicu i povedi protest za koji se toliko zalažeš javno i stani iza svog lika i dela i onog za šta se zalažeš. Ne smeš, pa onda ne govori ovde u tudje ime i kako su ti svi krivi što živiš u Srbiji, pa uradi nešto da promeniš, ne mlati praznu slamu.... shock
d izvines, na ovom sajtu si ti glavni baja pun oruzlja u punoj nameri da trandzira, ne ja.

nemas da ti meni govoris sta da cinim, a sta ces ti, zabole me...
kenjaj i dalje...

arrow
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:20 pm.