Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ok, prosek seksualnih odnosa je dva puta nedeljno, ali sta može da bude lose u svakodnevnom seksu? Možemo li se tako povrediti ili to mozda ukazuje na neki psihicki problem?

(GS-RS)
Многи парови на почетку везе и у фази меденог мjесеца осећају снажну пожуду, па врло често практикују секс сваки дан, и то је сасвим у реду. То је дио здравог сексуалног живота и одражава страст коју партнери осећаји једно за друго док желе да се интимније добро упознати.

Уколико су партнери већ неко време у вези, нпр. неколико година, а и даље свакодневно уживају у сексу, многи ће питати: "Како?!" или "У чему је ваша тајна?".

Постоји неколико начина комуникације у вези, вербално и невербално, а комуницирање и међусобно повезивање кроз сексуалну интимност је сјајан начин учвршћивања везе међу партнерима.

Једини проблем настаје када један партнер више не жели толико често секс. Е тада морате "преговорити". Већина партнера у неком тренутку везе суочи се с овим проблемом. Међутим, јасна и отворена комуникација најбољи је начин да оба партнера буду задовољна и да њихове потребе буду задовољене.
Други проблем јавља се уколико су се партнери толико фокусирали на секс да не знају да се повежу на неки други начин.

Секс може бити одличан начин повезивања, рјешавања сукоба и извор ужитка и забаве, али он никако не смије да буде једина активност у којој оба партнера уживају и једина заједничка активност. За почетак, потражите (пронађитеWink и друге заједничке интересе, који год они били.

Кад је пречести секс проблем

Постоји неколико знакова који могу указивати да ваш свакодневни секс није баш здрав и да се граничи са сексуалном или љубавном зависношћу или пак присилом.

Ако врло често размишљате о сексу, планирате своју слиједећу сексуалну активност, заборављате на обавезе, тражите секс већи дио дана или ноћи, па због тога не можете да се фокусирате на посао, учење и дневне обавезе.... тада имате проблем и требало би да потражите помоћ сексолога.
kako ja vidim........i ti ga slajfujes! roll :?

lol
... desanka shakic... rolllollollol
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
divna zemlja, fini ljudi... Luke come to the dark side.
ribopecac

Dženi kis mi ven vi met... jooooj... zvrlj zvrlj
kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!
il' si tigar il' si plijen...

TAPIJA NA PUSTO OSTRVO. Tonguemac... mac...
قِسْمَة الله أكبر ॐ श्री गणेशाय नम:
(https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p480x480/546862_360163994077967_791166291_n.jpg)... Tonguelol
Znas Gordana roll ...svidja mi se kako razmisljas! lol
Има и тога да човек не зна где му је дупе, а где глава, једва спаја крај са крајем, па и заборави на секс. Мада се често каже да је то "сиротињска забава", јер не кошта ништа, и зато га треба упражњавати и кад имаш и кад немаш.
Ma jok,sad cu ja da ti kazem.To izmislili cika Veljini komunisti da j.... za dzabe! :D
Ok, prosek seksualnih odnosa je dva puta nedeljno, ali sta može da bude lose u svakodnevnom seksu? Možemo li se tako povrediti ili to mozda ukazuje na neki psihicki problem?

(GS-RS)

a svakodnevno jednom samo ili moye i dva puta oops
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Руске зиме хладне, па код једне на доручак, код друге на ручак, а код треће на вечеру. Па сутрадан неке друге три ... итд.
Има и тога да човек не зна где му је дупе, а где глава, једва спаја крај са крајем, па и заборави на секс. Мада се често каже да је то "сиротињска забава", јер не кошта ништа, и зато га треба упражњавати и кад имаш и кад немаш.

lollollol
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.

lollollol

Три смајла значи три пута, а?
Ma jock. Prošle godine jednom, ove godine ređe............... lol
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:05 am.