Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

DeAlm, tajo, aj' mi budi dechko.... :D
Istomishljeniche moj! wink

Bako!

Ćero!

Važi! :D

p.s. E sada si mi (sloozbeno) i devojka! Srećom nisam ponudio ime za sharplaninac(ku), pa da se i (o)kumimo. lol lol lol
Shaljem ti fotku, samo daj mail, pa nam izphotoshopiraj neku za'ednichku..... :D :D

Dechko..... lol
Kakav "start", a? :D

Pa onakav kakav sam napisao - postepen!

Prvo si bila Baka, pa Moja Baka, pa Ćera, a sada i Devojka. :D (Paz' podvlačim! Wink )

P.S. Nećem bwe ovako javno da stavljam PVT mail, znaš valjda da muškarci čim uđu u vezu postaju poželjni i za druge žene! oops lol lol lol
1.Naravno da netjesh.
2.Naravno da 'otjesh!
3.U tome je poJenta! :D :D :D :D

(sad kad navale.... :D )
Shaljem ti fotku, samo daj mail, pa nam izphotoshopiraj neku za'ednichku..... :D :D
Dechko..... lol

Evo Devojko!:D :D :D Photoshopovao! :D

((http://www.fotorola.com/uploads/02c6d9c4aa.jpg))

p.s. Obično sam 15% lepši, ali mi otek'o nos od polenske alergije Unhappy

p.p.s. El' će s'd da navale? Wink
((http://www.fotorola.com/uploads/2c0baaac5d.jpg))

sad nas nameshtjaj! lol

PS
Obichno sam malo "punija', al' sad treniram sOs reket.... :D
Ma znao sam ja da Ti nisi Devojka, Baka i Ćera koja se opušta, već ona koja marljivo radi na svom izgledu! :D

I "face" lifting radiš dok treniraš!? lol

Gde si li se krila do sada? roll
iza mog drugog "ja".... :D :D :D :D
meni je najludje bilo kada me je sadasnji decko startovao - bio je mrtav pijan + i ja malo cirke... u klubu... on ide ka meni, ja djuskam, i on umesto da me zaobidje - svako bi normalan to pomislio, on prospe sva tri piva koja je nosti na mene!!! pitao me da li hocu maramicu, a ja kazem ma jok, ajde daj mi jedno pivo da popijem, nemoj da me polivas... i tako oops
cuveno :

`Os furas sa mnom?
`Os mi bit` cura?

xoxoxoxoox
TI SE MENI SIMPATISES...IMAM KREVET SA FEDERI....AJ SE DRNDAMO...XEXEXEXEXEX twisted
PAZI KAD JESAM I ZNAS STA TIP JE DOBIO RIBU... twisted
- Neko vas je startovao ili ste vi nekoga startovali, na totalno lud nacinSmile ili uobicajen ali ...

ako budesh bez inspiracije za neku novu "zhrtvu", tju ti kazhem fazone i fore, uspeh zagarantovan...lol...cena vrlo povoljna... wink wink wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:30 am.