Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Leposava kaže...

umrecu nemoj vise lol
lol

lollollol
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
   lajkuje ovo
Bilo je to u cetvrtom razredu osnovne , na velikom odmoru , puce mene neko po ledjima , okrenem se ja , a stoji jedna devojcica , nista tu ja nisam reagovao , sutradan isto i tako cetiri dana , dok ja ne pohvatah ko su joj drugarice i pitam ih : Sta je ovoj vasoj drugarici , a one , pa svidjas joj se , , nije normalna recem im ja Smile kad ne lezi vraze ona u petom razredu u mom odeljenju , OVA CE DA ME UBIJE , pomislim ja , I tako malo smo posle odrasli Smile Smile Smile
Poslednja izmena Maj 23, 3:51 pm od meteorit.
  i  lajkuje ovo.
a najinteresantni start sam video u diskacu. stoji tip uz zid i prolazi devojka, a on kao slucajno, udari je laktom u glavu. ona zajauce, a on u trenu se krene izvinjavati i ljubi je u glavicu. lollollol
Poslednja izmena Maj 23, 7:54 pm od zedlion.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
  i  lajkuje ovo.
sta je bre ovo ovo sve neke price iz osnovne pa dobro poznato je da kad te uhvati alchajmer ne secas sta si danas jeo al zato odlicno znas sta je bilo pre 100god.......
Leposava kaže...

sta je bre ovo ovo sve neke price iz osnovne pa dobro poznato je da kad te uhvati alchajmer ne secas sta si danas jeo al zato odlicno znas sta je bilo pre 100god.......

pa dobro imam i nesto novije.
u srednjoj je devojka koja mi se mlogo svidjala, dosla u beloj bluzi i bez grudnjaka.
bilo je neko okupljanje onako kako ucenici znaju okupiti se u gomilu pa gledati nesto. ona mi prisla od pozadi i naslonila se grudima na moja ledja. Ufffffffffffff...

lajkuje ovo
Jana kaže...

Dobro je da je to nekome konacno upalo u oci i napisao a nisam ja, ispadoh azdaha

steta sto ga Sejlor nema on ima price i price valjali smo se od smeha ne znam dal si bila kad ispracao devojku na voz pa plakao ko kisa ahahahah kaze place ona placem ja hhaah
zedlion kaže...

pa dobro imam i nesto novije.
u srednjoj je devojka koja mi se mlogo svidjala, dosla u beloj bluzi i bez grudnjaka.
bilo je neko okupljanje onako kako ucenici znaju okupiti se u gomilu pa gledati nesto. ona mi prisla od pozadi i naslonila se grudima na moja ledja. Ufffffffffffff...

jos od sredje si poceo crni ti....
Leposava kaže...

jos od sredje si poceo crni ti....

od obdanista

Jana kaže...

I on fali ovde, dozovite ga bre

nece zaokupljen je cvecem....ferdinand Tongue
poceo da uzgaja?

zedlion kaže...

poceo da uzgaja?

u da si ziv i zdrav celu bastu da padnes na du.e samo mi nabija komplekse
trebala bi da vidis moju bastu i travnjak
zelen ki za golf
:D

lajkuje ovo
zedlion kaže...

trebala bi da vidis moju bastu i travnjak
zelen ki za golf
:D

imam i ja paradajz i krastavac pa se ne hvalim Tongue
Leposava kaže...

imam i ja paradajz i krastavac pa se ne hvalim Tongue

ja maline, ogrozd, ribizle, rena, tikvice, zovu, paradicku i paprike

lajkuje ovo
Napolju minus, pun autobus, dugme sa moje jakne, na neki cudan nacin uplelo se za nit njenog dzempera, morali smo sici na istoj stanici,popili pice u kaficu, razmenili brojeve telefona i bili u prelepoj vezi par godina.
U po­čet­ku be­še emo­ci­ja, a ne reč. Čo­vek je pr­vo pe­vao a ne go­vo­rio.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:33 pm.