Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jana kaže...

shockshockshockshockroll ajd bolje procitaj ponovo Zede, ne vrti se svet ni Forum oko tebe

tako si ga naplasila da sad sve sto napises on frkne u odbranu heheeh
aman bre ne napadam, samo jasno izrazavam sta mislim
Jana kaže...

shockshockshockshockroll ajd bolje procitaj ponovo Zede, ne vrti se svet ni Forum oko tebe

tu si se zaebala. odlaskom viteza ja sam ovde glavni baja. Tongue

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
zedlion kaže...

tu si se zaebala. odlaskom viteza ja sam ovde glavni baja. Tongue

lollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollol
Jana kaže...

lollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollol

nije te mrzelo
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
brojkan kaže...

nije te mrzelo

to joj komp namerno radi automatski

Ipak najinteresantni start je bilo ono, kad sam joj napisao ljubavno pismo u osnovnoj skoli, pa nisam znao da li ne nasla. Ali sam bio redar i brisao sam tablu i ona je uzela sundjer iz mojih ruku i sama je obrisala tablu. I onda sam znao da je nasla pismo ali nije ona postala moja.
I zivot nas je razdvojio i nisam je video 30 godina i jednom ja stignem kuci i zatvaram kapiju kada stane neka sredovecna zena sa biciklom i kaze cao, prepoznajes me? I gledam i gledam i cutim i razmisljam, koja je sad pa ova, kada se setim da je to ona. I znao sam da je tragicno izgubila muza davno davno. I gleda me tako tako... Nekako iz srca. Ne tuzno, ne zaljubljeno, ali onako kako se gleda davno nevidjen pas kojeg je izgubila. I samo joj kazem udji... I... Huh!

to je bas lepa prica Osim huh kraja
Jana kaže...

to je bas lepa prica Osim huh kraja

izula se pa je zato to huh lol
zedlion kaže...

Ipak najinteresantni start je bilo ono, kad sam joj napisao ljubavno pismo u osnovnoj skoli, pa nisam znao da li ne nasla. Ali sam bio redar i brisao sam tablu i ona je uzela sundjer iz mojih ruku i sama je obrisala tablu. I onda sam znao da je nasla pismo ali nije ona postala moja.
I zivot nas je razdvojio i nisam je video 30 godina i jednom ja stignem kuci i zatvaram kapiju kada stane neka sredovecna zena sa biciklom i kaze cao, prepoznajes me? I gledam i gledam i cutim i razmisljam, koja je sad pa ova, kada se setim da je to ona. I znao sam da je tragicno izgubila muza davno davno. I gleda me tako tako... Nekako iz srca. Ne tuzno, ne zaljubljeno, ali onako kako se gleda davno nevidjen pas kojeg je izgubila. I samo joj kazem udji... I... Huh!

umrecu nemoj vise lol
lol
Leposava kaže...

umrecu nemoj vise lol
lol

lollollol
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
  i  lajkuje ovo.
Bilo je to u cetvrtom razredu osnovne , na velikom odmoru , puce mene neko po ledjima , okrenem se ja , a stoji jedna devojcica , nista tu ja nisam reagovao , sutradan isto i tako cetiri dana , dok ja ne pohvatah ko su joj drugarice i pitam ih : Sta je ovoj vasoj drugarici , a one , pa svidjas joj se , , nije normalna recem im ja Smile kad ne lezi vraze ona u petom razredu u mom odeljenju , OVA CE DA ME UBIJE , pomislim ja , I tako malo smo posle odrasli Smile Smile Smile
Poslednja izmena Maj 23, 3:51 pm od meteorit.
a najinteresantni start sam video u diskacu. stoji tip uz zid i prolazi devojka, a on kao slucajno, udari je laktom u glavu. ona zajauce, a on u trenu se krene izvinjavati i ljubi je u glavicu. lollollol
Poslednja izmena Maj 23, 7:54 pm od zedlion.

sta je bre ovo ovo sve neke price iz osnovne pa dobro poznato je da kad te uhvati alchajmer ne secas sta si danas jeo al zato odlicno znas sta je bilo pre 100god.......
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:22 pm.