Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Pa imam jednog druga koji nije smeo da pridje jednoj devojci koju je znao samo iz vidjenja i kaze joj sta oseca prema njoj.Jednog dana smo bili na bazenu i ona je lezala na svom peskiru,sa naocarima za sunce i suncala se na nekih 20-tak metara od nasih stvari.Mi smo bili u bazenu i dodavali se sa loptom.Kad smo izasli iz vode,on ju je zapazio i poceo da prica samo o njoj,kako mu se svidja...i posle odredjenog vremena je poceo da mi dosadjuje svojom pricom,rekao sam mu da joj pridje,ali on je suvise stidljiv.I toliko me je smarao da sam poludeo.Krenuli smo kuci i rekao sam mu da barem zatrazi od nje broj telefona ali on je opet poceo da se vadi...ja,skroz iznerviran jer sam jedno celo popodne proveo u njegovom jadikovanju,upitao sam ga:``Jel ovo tvoja lopta?``,on je odgovorio:``Da,moja je``,uzeo sam loptu i rekao mu:``E,pa pre nego sto odemo kuci idi po nju`` i namerno pogodio devojku koja je ocigledno zaspala na vrelom suncu loptom u nogu.Naravno ne da bi je povredio nego da bi joj konacno skrenuo paznju na svog druga koji je stajao pored mene.Ona se trznula iz sna,uzela loptu i pitala cija je.On je otisao do nje,da uzme loptu i poceli su da pricaju...Toliko su se zaneli da nisu primetili kad sam ja otisao kuci.A kasnije su njih dvoje bili zajedno par meseci.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:06 am.