Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kako se prave palacinke?

iskreno, pojma nemam, a fantazija mi radi 200 na sat!

znaci napred, ali da mi se ne lepe za tiganj, ni za plafon!

roll
svi koji su probali moje palachinke kazu da pravim najbolje na svetu, chak i po inostranstvu su kometari isti, al recepis ne davam, tajna 8)
Do naseg sela se jos nije proculo. lol
I moje su super. :D Pogotovo kada stavim u njih svoju domacu teranovu marmeladu i serviram uz vanila sladoled. :D Tongue
svi koji su probali moje palachinke kazu da pravim najbolje na svetu, chak i po inostranstvu su kometari isti, al recepis ne davam, tajna 8)

jel ovo neki poziv?
roll
I moje su super. :D Pogotovo kada stavim u njih svoju domacu teranovu marmeladu i serviram uz vanila sladoled. :D Tongue

kod nas se vanila sladoled trpa u palacinke a servira se uz vruci sos sa visnjama. wink
mazneš tri yayca.. i tako.. dalje..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
oklen njemu tri yayca zeno, a shtash s kobajom posle shock

kod nas se vanila sladoled trpa u palacinke a servira se uz vruci sos sa visnjama. wink

A ja volim da je unutra lepo fil i pored ice-cream i slag. :D
Zar postoji neka mudrost u pravljenju palačinki roll ... Hoćeš posne, hoćeš mrsne, slatke , slane, zapečene i prelivene.........mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Sad ogladneh ... Smile))

Ufffffff... zaboravih pohovane.... Smile))
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
aman zene on trezi recepis za testo za palachinke ne s chime da ih filuje roll
Ja ovde ne smem da udjem, dok ne napunim svoju praznu vrecu. lol
paaa mož da filuje đemom, evrokremom, đemom i evrokremom..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Ja ovde ne smem da udjem, dok ne napunim svoju praznu vrecu. lol

niiiijeeee sreeeca para puna vreca, to znaju oni shto je imaju lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:13 am.